Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Chcesz wyremontować i wyposażyć swoją nieruchomość?

renovate and equip your property

Wewnętrzny zespół grafików, administratorów działu marketingu i zarządzania, które we współpracy z jego agentów musujących osiągnięcia szacunku wyników z ich kompetencji, pasji i zastrzeżonych zarządzania aktywami, pośrednik nieruchomości na solidnej podstawie codziennej pracy wysokiej jakości. Niezależnie jednak od wspomnianego zespołu wewnętrznego, istnieje cały zespół partnerów zewnętrznych, doświadczonych i uznanych architektów, inżynierów, firm budowlanych, jak również ekspertów zewnętrznych ogrodniczej projektowania i aranżacji wnętrz.

Ten zewnętrzny zespół specjalistów ekspertów, pośrednik nieruchomości zdoła usprawiedliwić agencję intencje styl życia, którego klientami, oferując do wyboru szereg właściwości dla aktualizacji z własnej filozofii życia, otwierasz się nową wielką historię życia.

Równolegle, pośrednik nieruchomości terminowe postrzegane potrzeby swoich klientów i odpowiedzialnie je w praktyce, spełniając życzenia i uzgodnione pomysły. Fakt, że nasi klienci, a rynkiem w ogóle zwraca uwagę na dalszy rozwój i rozszerzenie usług, broker nieruchomości zainwestować swoje wysiłki na ciągłym monitorowaniu trendów rynkowych, a zatem uzyskuje nowe partnerstwa w celu zapewnienia, że ​​są w stanie reagować i być zgodne z najbardziej nietypowe wymagania użytkowników swoich usług.

A wymagania prawidłowo przetworzone i umieszczone zwiększyć zadowolenie klientów, a także sprawia, że ​​jesteśmy dumni i motywuje nas dalej w jeszcze lepszym podejściem biznesowym.

renovate and equip your property 2

Podczas remontu i wyposażania nieruchomości, należy podkreślić, że używają sprawdzoną kombinację najwyższej jakości nowoczesnych i tradycyjnych materiałów, przy zachowaniu najwyższej energii i ochrony środowiska do standardów europejskich.

Dlatego, jeśli chcesz wyremontować, poprawić i wyposażyć swoją nieruchomość, prosimy o kontakt z ufnością, ponieważ spotykamy się z naszej niezrównanej bazy partnera, i dostarczy Ci wiele różnych ofert z szerokiej gamy renomowanych i profesjonalnych osób i firm, które będą wykonywać swoją pracę w sposób profesjonalny, z odniesieniem do swoich pomysłów i myśli.

Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.