Nieruchomość komercyjna do wynajęcia

Szukasz powierzchni biznesowej do wynajęcia w Chorwacji? Posiadamy szeroką gamę nieruchomości komercyjnych w Chorwacji na wynajem w Croestate. Zadzwoń do nas @: +385 98 384 147 po więcej szczegółów. Tutaj można znaleźć sklepy, powierzchnie biurowe, magazyny, przestrzenie przemysłowe i wszelkie inne rodzaje nieruchomości komercyjnych do wynajęcia w Chorwacji.


Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ - Nieruchomości komercyjne na wynajem

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy lepiej wynająć nieruchomość komercyjną w Chorwacji?

Kupno powierzchni biurowej jest bardziej odpowiednie dla większych firm, natomiast dla małych i początkujących firm wynajęcie powierzchni biurowej jest lepszą opcją.

2. Jak znaleźć odpowiednią nieruchomość komercyjną do wynajęcia w Chorwacji?

Znalezienie dobrej nieruchomości komercyjnej uzależnione jest od działalności firmy lub rzemiosła, która decyduje o znalezieniu odpowiedniej lokalizacji.

3. Jakie są główne koszty związane z kupnem lub wynajmem nieruchomości komercyjnej?

Głównym kosztem przy zakupie lokalu użytkowego, oprócz ceny zakupu, jest obowiązkowy podatek od zakupu nieruchomości w Republice Chorwacji, który wynosi 3%, natomiast w przypadku wynajmu lokalu użytkowego głównym kosztem jest miesięczny czynsz.

4. Ile podatku należy zapłacić od nieruchomości komercyjnych w Chorwacji?

Kupując nieruchomość komercyjną w Chorwacji, oprócz kosztów sprzedaży, kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku od przeniesienia własności nieruchomości w wysokości 3% ceny zakupu nieruchomości lub szacunkowej wartości nieruchomości do podatku Administracja.