Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Ogłoszenie

 

Advertise

 

Twoja pierwsza opcja to:

Sprzedajemy wyłącznie za pośrednictwem naszej agencji - umowa wyłączna na 12 miesięcy - prowizja agencyjna z tytułu sprzedaży to 4% + VAT.

Wyłączna umowa oznacza, że dasz nieruchomość tylko za naszą reklamę i zaproponujemy ją wszystkim naszym partnerom w kraju i za granicą.

  • Co oznacza umowa wyłączna?

Podpisanie Wyłącznej Umowy Maklerskiej dla naszej firmy jest znakiem uznanym przez nas za poważnego partnera w osiągnięciu wspólnego celu - realizacja sprzedaży Państwa Nieruchomości. Dla nas jest zobowiązanie do wykorzystania całego naszego potencjału i doświadczenia w prezentacji Państwa Nieruchomości na rynku poprzez wszystkie dostępne kanały marketingowe.

  • Skoordynowany marketing

Fakt, że wszystkie czynności związane ze sprzedażą są prowadzone przez jedną firmę, daje klientom jasną wizję tego, czego spodziewa się sprzedawca. Nie ma pomieszanych klientów, którzy uważają tę samą nieruchomość za niewłaściwie prezentowaną na różne sposoby iz różnymi cenami. Koordynacja działań uniemożliwia wrażenie, że nieruchomość jest oferowana "wokół", a sprzedający sprzedaje za wszelką cenę.

  • Pewność

Jeśli oferujesz nieruchomość na rynek samodzielnie, Twoje dane osobowe są widoczne dla wszystkich, którzy mogą je nadużywać. Wezwanie do poważnych lub frywolnych klientów pojawia się w dowolnym momencie, nawet jeśli nie odpowiada tobie. Z naszym agentem można łatwo ustalić sposób komunikacji, a my zajmiemy się filtrowaniem frywolnych klientów. Te poważne i ich życzenia i oferty zostaną przekazane Ty w odpowiednim czasie i najlepszym.

  • Specjalne traktowanie

Wszystkie nieruchomości, na które właściciel podpisał wyłączną umowę pośrednictwa znajdzie specjalne miejsce w naszych działaniach marketingowych z okazji ważnych dat, na konferencjach nieruchomościami, w wyspecjalizowanych czasopismach. Kiedy mamy możliwość reklamowania nieruchomości, zawsze jest to jeden z portfela naszych partnerów, którzy podpisali wyłączną umowę o mediacji i uznali nas za poważnie.

Inną opcją jest:

Umowa standardowa, gdzie prowizja agencyjna wynosi 3% + VAT.

Trzecią opcją jest:

Reklama na naszych stronach - 12 miesięcy dla 1000KN + VAT (łącznie 1.250KN rocznie). Dla reklam wszyscy nasi partnerzy i inni użytkownicy mają wszystkie Twoje bezpośrednie informacje. W przypadku, gdy ktoś inny sprzedaje nieruchomość, nie ma innych zobowiązań wobec nas.

 

Kontakt po więcej szczegółów

Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.