Mieszkania na sprzedaż w Chorwacji

Szukasz idealnej nieruchomości w Chorwacji? Szukaj z szerokiej gamy apartamentów na sprzedaż w Chorwacji z Croestate. Jesteśmy wiodącą agencją nieruchomości w Chorwacji z niesamowitym wyborem najlepszych nieruchomości dostępnych w Chorwacji. Zadzwoń do nas pod numer +385 98 384 147. Jeśli szukasz mieszkania w mieszkaniu na życie, wakacje lub jako inwestycję na wynajem, mamy dużą ofertę, od tanich apartamentów po luksusowe mieszkania w najlepszych budynkach mieszkalnych z recepcją, basen, siłownia ... Możesz wybrać odnowione apartamenty w kamiennych domach w starym mieście, nowe apartamenty, pierwszy rząd nad morzem lub z widokiem na morze, całe chorwackie wybrzeże i słynne chorwackie wyspy.


Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ - Mieszkania na sprzedaż

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Ile kosztuje mieszkanie w Chorwacji?

Na cenę mieszkania wpływa wiele czynników. To zależy od lokalizacji, wielkości i stanu. Bliskość morza i widok na morze sprawia, że ​​mieszkanie jest bardziej atrakcyjne, więc cena takich nieruchomości jest wyższa, można znaleźć mieszkania w niższej cenie, ale te apartamenty wymagają remontu.

2. Czy Chorwacja jest dobrą inwestycją na zakup mieszkania?

Apartamenty to jedna z najpopularniejszych klas inwestycyjnych w Chorwacji, dlatego kupno mieszkania jest coraz bardziej popularną opcją wśród osób, które chcą zainwestować swoje pieniądze w coś pożytecznego i opłacalnego. Nieruchomość jest własnością właściciela i jest to nieruchomość turystyczna, która oferuje najszybszy zwrot z inwestycji.

3. Czy za apartament w Chorwacji muszę płacić w chorwackiej walucie?

Każdy zakup i sprzedaż w Republice Chorwacji należy opłacić w HRK. Jeśli płatność jest dokonywana w obcej walucie, bank przelicza na kuny.

4. Czy obcokrajowcy mogą kupić mieszkanie w Chorwacji?

Cudzoziemcy pochodzący z państw członkowskich Unii Europejskiej mogą nabyć własność nieruchomości w Republice Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele chorwaccy. Jeśli pochodzisz z kraju spoza Unii Europejskiej, możesz kupić nieruchomość w Chorwacji zgodnie z zasadą wzajemności.