Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Firma przeprowadzkowa

Moving company

Jeśli zdecydowałeś się przenieść do nowej nieruchomości i musisz przenieść meble i nieruchomości ze starej przestrzeni życiowej, Agencja Nieruchomości Broker posiada certyfikowaną firmę partnerską do przenoszenia usług w celu ułatwienia całego procesu oraz w bezpieczny i odpowiedzialny sposób przenieś ciebie i twoją rodzinę w nowe miejsce.


Naszymi partnerami są:

- Krajowe i międzynarodowe - transport - ruchome
- ciężarówka (z rampą załadowczą) i ciężarówka transportowa
- usługa demontażu - montaż mebli
- ręczna usługa załadunku i rozładunku
- usługa przewozu z kierowcą
- usługa sprzedaży i bezpłatna dostawa skrzynek transportowych do przeprowadzki
- pakowanie mebli - rzeczy osobiste przed przeprowadzką
- rozpakowywanie - pozycjonowanie rzeczy po przeprowadzce
- usługa transportu szczególnie ciężkiego i wartościowego ładunku
- wieloletnie doświadczenie i gwarancja serwisowa
- dla osób prawnych i fizycznych z wieloma opcjami płatności
- nieprzerwany czas pracy od 0 do 24 godz. i weekend
- inny transport - usługi przeprowadzki zgodnie z żądaną ofertą
- zapewnienie pełnego ubezpieczenia usług w firmie ubezpieczeniowej


W celu realizacji usługi zwykle zatrudniamy od 2 do 6 pracowników (w razie potrzeby i więcej), wśród nich są osoby zakwalifikowane do demontażu i montażu mebli. Ponadto, niezależnie od tego, które z wyżej wymienionych usług, ubezpieczenie rzeczy jest uwzględnione od ewentualnego uszkodzenia załadunku / rozładunku i demontażu / montażu mebli.

Przewóz jest wykonywany przez jeden z czterech pojazdów, które są odpowiednie do wykonania w zależności od ilości rzeczy do przeniesienia.

Wszystkie pojazdy są przystosowane do transportu mebli i towarów ruchomych, takich jak: tapicerowane wnętrze, przenośniki taśmowe, rampy załadunkowe, materiały pakunkowe do przesiedleń, skrzynki transportowe, a także specjalne pokrywy umieszczone w pojeździe towarowym podczas transportu mebli z relacji relacja, czyli wszystkie pojazdy towarowe są przygotowane pod względem jakości, tj. profesjonalne wykonanie usługi przeprowadzki na wszystkich możliwych trasach zgodnie z żądaną ofertą zarówno w mieście Split, w Chorwacji, jak iw całej Europie.

BROKER - Twój partner nieruchomości w Chorwacji
tel:++385 21 541 000, fax:++385 21 541 008

Nazwa
E-mail
Telefon
Wiadomość


Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.