Chorwackie wyspy nieruchomości

Chcesz kupić dom lub mieszkanie na chorwackiej wyspie? Mamy najlepsze chorwackie wyspy na sprzedaż. Chorwacja ma 12004 wyspy pokropione skalistym wybrzeżem i są otoczone dowodami morskich mocarstw, które historycznie walczyły o kontrolę nad Morzem Adriatyckim: Rzymian, Ilirów, Wenecjan i innych. Brac, Hvar, Solta, Ciovo i Vis należą do środkowo-dalmatyńskiej grupy wysp o morskim stylu życia, a ich historia i dziedzictwo kulturowe sięgają czasów antycznych. Wyspy te przyciągają licznych turystów swoim naturalnym pięknem i krystalicznie czystym morzem. Kup swój idealny dom, mieszkanie lub willę na sprzedaż w Chorwacji w Croestate. Zadzwoń do nas pod numer +385 98 384 147.


Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ - Chorwackie Wyspy Nieruchomości

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy płacisz podatki na prywatnej wyspie?

Kupując nieruchomość w Republice Chorwacji, oprócz kosztów zakupu i sprzedaży, kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku od przeniesienia własności nieruchomości (PPN) w wysokości 3% ceny zakupu nieruchomości lub szacunkowej kwoty wartość nieruchomości przez Administrację Podatkową Republiki Chorwacji.

2. Ile kosztuje posiadanie prywatnej wyspy?

Posiadanie wyspy to zdecydowanie symbol prestiżu. Wyspę Tajan pod Dubrownikiem można dostać za 750 000 euro, za niektóre wyspy archipelagu Kornati trzeba zapłacić 3,2 mln, w okolicach Hvaru 2,3 ​​mln, natomiast za wyspę Sridnja pod Zadarem zapłacicie 6 milionów euro.

3. Dlaczego prywatne wyspy są w Chorwacji tak przystępne?

Chorwacja ma 1244 wyspy, wysepki, klify i rafy, a 66 jest zamieszkanych. Małe są w większości państwowe, ponad 80 procent, a reszta jest własnością prywatną.

4. Jak kupić prywatną wyspę?

Aby kupić wyspę od prywatnego właściciela, zgodnie z prawem pierwokupu, muszą one najpierw zostać zaoferowane gminie, powiatowi i państwu, a jeśli nie są zainteresowani, dopiero wtedy można sporządzić umowę kupna.