Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Dyskretne sprzedaży własność Chorwacja

Discrete Croatia property salesPrzez zarządzania aktywami, jednym z ważniejszych kryteriów dla pomyślnego związek z niezawodnością klienta, a z drugiej jednak strony, ważne jest zapewnienie, że nie występują w innym miejscu. Broker nieruchomości od lat, wydarzeń i stara się, aby jego drogę przez rosnącą marką bezpieczną, niezawodną i dyskretną Agencji wyjątkowej oferty, dużo wysiłku, aby zbudować zaufanie swoich klientów, natomiast jakość i odpowiedzialne podejście do rozwiązywania każde zapytanie zapewnia swoim klientom wiedzą, że mogą w pełni polegać na naszej wiedzy i doświadczenia, a dla nas ich zainteresowanie jest tak samo ważne jak nasze własne. W związku z tym okazuje się, że sprzedaż dyskrecja ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko w naszym serwisie , To zaufanie naszych możliwości, marka i wieloletnia tradycja i doświadczenie w zarządzaniu aktywami, które będą w jego właściwej oceny w celu określenia właściwego i poważnego kupca odnoszący się do wzajemnych potrzeb i preferencji tego samego.

Często w trakcie procesu sprzedaży dochodzi do wielu sporów między sprzedającym a kupującym, a tym samym niepotrzebnego stresu i czasem rzeczywistym obliczeń słownej, dlatego sprzedaż dyskrecja pozwala naszym klientom bezpiecznie osiągnąć pożądane sprzedaży, reklama jest tylko za pośrednictwem naszej strony, porzucając nasz profesjonalny segmentacja zespół i domagamy się natychmiastowego oddzielenia grupy docelowej, do której obserwowane właściwości, aby być dokładnie tak, jak chcą, a także zakup i sprzedaż odbywa się sama skutecznie i szybko, bez większego wysiłku i straty czasu.

Uznaniowe sprzedaży włączyć ochronę klientów o ich interesy w oczach opinii publicznej, sąsiad, który często tworzą fałszywy obraz, aby zachęcić zazdrość, środowiska, które zachęcą wiele plotek i przyjaciół, którzy są odpowiednio zbędne dać radę i tak dalej.

Discrete Croatia property sales 2

Jeśli chodzi o klientów, sprzedaż uznaniowe sugeruje, kontaktując się z naszym biurem i bezpośrednie zapytania online do naszego biura z łatwością może osiągnąć najlepsze właściwości, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie. Broker reklamy nieruchomości ponad 20 000 obiektów w swojej ofercie, która na swojej własnej stronie, za pośrednictwem ogłoszeń publicznych i wyszukiwarek. Poza tym, w naszej bazie danych, można znaleźć do 500 właściwości, które są sprzedawane poprzez dyskretny, to znaczy, że najlepsze właściwości, dla których nie istnieją żadne inne powiązania inne niż pośrednik nieruchomości, IT i działu sprzedaży. Uznaniowe sprzedaży, więc to niby ekskluzywne oferty dla naszych klientów, którzy chcą inwestować w doskonałych właściwościach specjalnego rodzaju, które nigdy nie były narażone na oczach opinii publicznej, a tym samym zachować pewną intymność i intrygi tajemnicy. Od szyku wyrazów z najpiękniejszych i najwyższej jakości nieruchomości, których nie można znaleźć nigdzie indziej w Internecie, ten implikuje potencjalnie doskonałym wyborem dla naszych klientów.

Podsumowując powyższe, dowiadujemy się, że ta naprawa jest ważna i przydatna do zakupu, choć przejrzyste i uzasadnione, pozostają niewidoczne dla stron nie dotyczy ciebie i że nie trzeba mieć kontakt lub wpłynąć na to samo. To zapewnia ochronę i informacje o zasadach, co w efekcie prowadzi do zadbanej i spokojnej przedsięwzięcie, ku zadowoleniu zainteresowanych przedsiębiorstw. Uznaniowe oferta umożliwia osiągnięcie konkretnego zapotrzebowania, że ​​cel odbywa się poprzez bezpośredni kontakt z naszym biurem, a także wybór niezwykłych właściwościach, które utrzymują się w naszej bazie danych o poważnych i konkretnych klientów, którzy wiedzą, czego chcą.

Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.