Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Musisz prawników i księgowych pomoc

lawyers and accountants assistance

Jest to nieuniknione, ale także najbardziej skomplikowane rzeczy w umowie sprzedaży z pewnością są usługi i księgowych obsługi prawnej, których praca stanowi końcową fazę całej tej ekscytującej sprzedaży przedsięwzięcie i zakup nieruchomości, odpowiednio, uzgadniając warunki, sposoby i szczegóły, to koniec podpisu pomyślenia bez wydatkowania wysiłku w precyzyjny montaż umowy sprzedaży i zmiany własności.

W trosce o bezpieczeństwo inwestycji swoich klientów, zaangażowanie w jego lojalnych partnerów firm prawniczych i usług księgowych, wykonujemy swoją decyzję w odpowiedni sposób profesjonalny, odpowiedzialny, kompletnie i prawidłowo, podczas osobistej gwarancji i stoją za każdym z ich właściwości ,

Ponieważ ustawodawstwo System Chorwacki często może być trudne do zrozumienia, obywateli, zwłaszcza zagranicznych, pośrednik nieruchomości przychodzi do swoich klientów, aby spotkać się z wyjaśnieniami naszych przepisów podatkowych, jak również tych ogólnych na temat aktualnego stanu nieruchomości, oraz do dalszego zrozumienia kompleks regulacji prawnych umożliwia swoim klientom porad prawnych i dostępu do renomowanego kancelarie prawne i firmy księgowe udowodnione. W ten sposób klienci umożliwia rzeczywisty wgląd w możliwości realizacji niezbędnych inwestycji, jak również kompletne wyjaśnienie procesu sprzedaży, a jego elementy i niezbędne dokumenty wymagane przez kupującego jak i sprzedającego. Ten rodzaj współpracy w celu ułatwienia podejmowania decyzji, dzięki czemu są bezpieczniejsze, dokładniejsze i łatwiejsze.

Aby uniknąć barier językowych i związanym brak zrozumienia z klientami zagranicznymi, nasi partnerzy w postaci tłumaczy sądowych i tłumaczy są zawsze gotowi do Państwa usług dla użytkowników końcowych jak najwięcej bliżej korenspondaciju prawnej poprzez tłumaczenia niezbędnych dokumentów, wyjaśnienia dokumenty prawne, przepisy podatkowe i zmiany własności własności.

lawyers and accountants assistance 2
Broker nieruchomości osiąga pierwszy kontakt z naszą agencją w języku angielskim, ale również w języku niemieckim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim, który przedstawia go jako szanowanego partnera dla wielu inwestorów zagranicznych.
Połączenie językowa z naszymi klientami od samego początku naszej dalszej współpracy tworzymy w oparciu o profesjonalnym przyjazna atmosfera, w której zrozumienie rządu i tolerancja, wymagań biznesowych wzajemnego szacunku, poprzez realizację uzgodnionych pozycjach, w celu ostatecznego osiągnięcia postawionych celów.

Broker nieruchomości jako działalności zawodowej domu dostrzega znaczenie przestrzegania przepisów prawnych i podatkowych, a także do systematycznego angażowania klientów w celu uproszczenia pełną gamę barier legislacyjnych, biorąc wielką odpowiedzialność na siebie należycie zakończyć cały proces od początku do końca , nie pozostawiając miejsca na nierozwiązanych kwestii.

Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.