Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Ponad 20000 Nieruchomości w Chorwacji na sprzedaż

Real Estates in Croatia for the sale Broker nieruchomości jest główną dla zarządzania aktywami w obszarze wschodnim wybrzeżu Adriatyku. Dzięki wysokiej jakości pracy z wieloletnim doświadczeniem i tradycją ponad 25 lat, codziennie poszerzamy naszą sieć biznesową, umożliwiając naszym klientom szeroki wachlarz wyboru wyłącznego nieruchomości w jednym z najpiękniejszych wybrzeży na świecie.

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji.

W naszej bogatej ofercie posiadamy nowoczesne wille, podpisanym przez cenionych architektów, którzy są w planowaniu i projektowaniu z wykorzystaniem najlepszych materiałów, w połączeniu z wysokimi standardami ochrony środowiska i energii. Same domy budowane są w wielu ciekawych miejscach, więc mamy te wzdłuż wybrzeża, z ciekawymi uboczne nad basenami i idyllicznym widokiem na otwarte morze i tych willi położonych na wzgórzach, które oferują piękne widoki na archipelag, unikalny na skalę światową.

Oprócz willi oferujemy luksusowe apartamenty, bogato wyposażone na pobyt i jedzenie przyjemności, które noszą letnie dni, podobnie jak w pozostałej części roku.

Real Estates in Croatia for the sale 2

Ponadto zainteresowani nabywcy, którzy zapoznania się z naszą ofertę można również natknąć perełki Dalmacji i starych kamiennych domów, całkowicie odnowiony i przystosowany do pomiaru, a także w miejscach, które zapierają dech w piersiach. Te stare domy, umożliwiają pełną łączność z lokalnym stylu życia i jako takie są bardzo pożądane do zaokrąglania emocje, które Dalmacja jako takie oferty. Niektóre z tych właściwości zapewniają pełną izolację od świata, pięknych wysp na wybrzeżu narazvedenijoj trzeciego świata, z prywatnym piasku i kamienistych plaż, krystalicznie czysta woda i pięknej przyrody.

Poza odnowionym domu z kamienia, sprzątanie zawsze te, które są jeszcze zostać odnowiony, pozostawiając w ten sposób ogromną przestrzeń dla naszych klientów, aby je zmienić zgodnie z własnymi życzeniami i preferencjami.

Dopełnieniem oferty, pośrednik nieruchomości posiada szeroki wybór domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy, nadaje się do życia rodzinnego z dostępem do wszystkich głównych udogodnień, które dzisiejsi ludzie są potrzebne do życia i mieszkania dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Więc możemy zidentyfikować szereg małym biurze, do ogromnych mieszkań na obszarach miejskich o twórczych różnic, które każdy indywidualnie oferuje.

Real Estates in Croatia for the sale 3
Podsumowując powyższe, pośrednik nieruchomości jest najlepszym wyborem dla poszukiwaniu przestrzeni życiowej, wiarygodnego partnera, który zawsze będzie gotowy do zaangażowania swoich dostępnych środków, aby zaspokoić popyt i podaż swoich klientów poprzez profesjonalne podejście i wiedzy zespołu młodych i kompetentnych pracowników.
Nasza bezkonkurencyjna oferta, oraz zdolność i gotowość do rozwiązywania każdego zapytania, nasza agencja stawia na górnym zarządzania aktywami na całej wybrzeże chorwackiej części Adriatyku.

Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.