Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Top Agencja Chorwacja i agenci

Top Croatia agency and agentsDzisiejszy obraz rynku zarządzania aktywami na terytorium Chorwacji, a obejmujący pas wybrzeża, który ze swoją ofertą i już spełnione zapotrzebowanie na dużym wpływem stopniu pozytywne trendy rozwoju rynku nieruchomości w Chorwacji, bogate w nielegalnych i nieprofesjonalnych agencji. Takie agencje szukają szybkich zysków, z wykorzystaniem wszystkich nielegalnych środków w komunikowaniu unikając polityki podatkowej i należytą przejrzystość operacji, więc nie dziwi fakt, negatywna opinia społeczeństwa na lata utworzonych w związku z właśnie wymienionych agencji nieruchomości, że wielu jego klientów aby taki czy oszukiwać, wykorzystując swój podpis i zaufanie nadane im przez fałszywych prezentacji i zagrożeń wielokrotnie bagatelizować wartość nieruchomości, a później odsprzedawane różne lobby interesów, nadużyć, nieprofesjonalne i nielegalne.

Broker nieruchomości została zwalczanie tych i ich agencja podobni, powiadamiania i ostrzegania o instytucji właściwej do nieuczciwej konkurencji i szkód wynikających z ich działalności. Te dodatkowe wysiłki są wykonane ze względu na profesjonalne podejście sprzedawców ochronnych, najemców i nabywców, aby umożliwić równe reguły gry, a tym samym normalne i uporządkowany ramy dla działania bez sceptycyzmu, a strach przed działaniami agencji i prowizji. Bez strachu przed oszustwami i nadużyciami.

Top Croatia agency and agents 2

Z powodu powyższych powodów, w celu umożliwienia jej satysfakcji klientów poprzez współpracę biznesu, nieruchomości broker dużo czasu i środków finansowych na inwestycje w swoim wizualnym obrazem, który konsekwentnie oddziela oraz w znacznym stopniu różni się od innych agencji, umożliwiając swoim klientom i przyszłość klientów swoich usług firma reprezentatywność, za pośrednictwem swoich stron internetowych, w centrali, jak i profesjonalnych, licencjonowanych i wysoko wykształconych zespołu.

Nasza strona internetowa, dzięki naszemu zespołowi IT, który dołączone uwagę na każdy szczegół, oferując wysokiej jakości grafiki i rozwiązań projektowych, obsługiwanych przez profesjonalnych zdjęć o wysokiej rozdzielczości do każdej właściwości przechowywanej w bazie danych, a także związane z nimi dosłownych opisów i wszystkie niezbędne informacje, tworząc solidną podstawę do wstępnej selekcji naszą agencją właściwą do zaspokojenia swoich potrzeb i sprostać Państwa wymaganiom.

Nasze centralne biuro, znajduje się w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji w Split - Riva, sprawia wrażenie ekskluzywności, a klienci, którzy przychodzą na podstawie informacji dostarcza innej perspektywy niż zwykle, natomiast w połączeniu z profesjonalnym podejściem naszych pracowników do każdego zapytania, problemy i rozwiązania każdy klient może czuć się uprzywilejowani i na pewno wybierając nasze usługi.

Nasz zespół młodych, kompetentnych i przyjaznych ekspertów, którzy są do dyspozycji naszych klientów, wspólnie z naszymi partnerami i współpracownikami, ciągłe wysiłki umożliwi stworzenie współpracy gospodarczej charakteryzującej się zaufanie, zaufanie i skutecznego podejmowania decyzji biznesowych, co odzwierciedla się na wszystkie strony, a w ich najlepszym interesie.

Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.