Zakup nieruchomości

Buying property

Dowiedz się, jak można kupić nieruchomość w Chorwacji. Najnowsze zasady i warunki zakupu. Kto może kupić nieruchomość jako osoba fizyczna, która musi otworzyć firmę na zakup nieruchomości.Więcej

Co kupić?

What to buy

Skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby pomóc w podjęciu decyzji, czy kupić działkę budowlaną, zniszczony dom lub nowy i zakończone willi. Każda opcja ma swoje zalety i wady. Więcej

Wyremontować własność

Renovate property

Zespół doświadczonych architektów, inżynierów i budowniczych pomoże. Nasz profesjonalny personel pomoże wyremontować, wyposażyć i budować od początku zgodnie z własnymi życzeniami i warunków. Więcej

Pomoc prawna

Legal assistance

Trudno, aby znaleźć niezawodne i profesjonalnie wykwalifikowaną osobę, wybraliśmy właśnie takie Dla własnego bezpieczeństwa, który sprawi, że decyzje łatwiejsze i bezpieczniejsze. Więcej

Zakup nieruchomości gotowych lub działkę budowlaną?

buy a finished property or a building plot

Głównym powodem, dlaczego potencjalni klienci często tracą dobrą okazję, aby wybrać najlepszy historii jest to, że nie akceptują wszelkie inne warunki inne niż jego własny język, które są często zbyt fikcyjna, ponieważ, niestety, nie ma doskonałego terenu, ale jest lepiej a co gorsza, a zatem muszą być zawsze gotowe przyjąć pewne kompromisy w pierwszej kolejności do siebie i trudno myśleć o tym, co jest naprawdę potrzebne, a bez których nie można w rzeczywistości.

Z powodu tych problemów, pośrednik nieruchomości oferuje doradztwo i pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji, we współpracy z naszymi specjalistami w dziedzinie budownictwa, który będzie szczęśliwy, aby dać im dobre rady dla potencjalnej budowy lub przydatnych informacji. Ponieważ oferujemy wysokiej jakości w szerokim zakresie Chorwacki wybrzeże, zawsze jesteśmy gotowi zaoferować ciekawe obiekty w miejscu, gdzie chcesz, lub może zaoferować kilka ciekawych nowych funkcji w niektórych z najbardziej atrakcyjnych miejsc na budowę.

buy a finished property or a building plot-2
Jeżeli jest prawdopodobne, aby znaleźć grunt pod budowę i nie chcę Was zanudzać całego procesu budowy domu lub podobnych przedmiotów, prawdziwego pośrednika nieruchomości, jesteś zawsze gotowy zaoferować nowe budynki, wille i innych podobnych nieruchomości, jak a także w starej odrestaurowanej kamiennicy na doskonałej lokalizacji na plaży, samotności, i tym podobne. Ponadto, należy zauważyć, możliwość pustej ziemi między nowymi budynkami, które są stare domy, które muszą być aktualizowane. Nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu aktywami odnosi się do faktu, że tego typu nieruchomości jest bardzo interesujący dla naszych klientów, ponieważ jest już zbudowany właściwość umożliwia szeroki wybór wysokiej jakości, kreatywnych rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu Dalmacji i już osiągnięte włączenia w naturalnym terenie, gdzie znajduje się nieruchomość.

Dobra rada jest wart złota, więc po prostu dlatego, że we współpracy z naszym zespołem ekspertów, możemy pomóc w refleksji o wyborze terenu pod swoimi pomysłami, już wybudowanej nieruchomości, nowoczesny wygląd i bardziej luksusowy rodowodzie, odnowiony dom z kamienia, lub te, które jeszcze nie stać.

Nasza obecność na rynku od dłuższego czasu i wiedzy podkreślają wysoki autorytet na rzecz inteligentnego i odpowiedzialnego wyboru, w odniesieniu do korzystnych wymagań, aby zmaksymalizować zadowolenie z zakupu i sprzedaży.

Ponad 20.000 właściwości

Over 20,000 properties

Z ponad 20 000 nieruchomości, jesteśmy przekonani, że możemy spełniać każde żądanie, dzięki niezrównanej sieci partnerów, osób prywatnych i najemców. Dzięki tej sieci mamy dostęp do najlepszej nieruchomości, które można znaleźć na rynku w najbardziej niesamowite i najbardziej pożądanych miejsc w Chorwacji. Więcej

Dyskretne sprzedaży

Discrete sales

Uważamy, że sprzedaż dyskrecja są ważne jako forma ochrony aktywów i wizerunku biznesowego naszego dostawcy klienta, który często decydują się na tę usługę, a zatem chcąc zabrać swoją własność, nie reklamują uogólnione kanały promocyjne, ale tylko na naszej stronie. Więcej

Agenci Top Chorwacja

Top Croatia agents

Członkowie portalu Crosetate są najlepsze agencje i środki do mediacji w sprzedaż nieruchomości. Wszystkie są licencjonowane mediacji nieruchomości. Unikać nielegalne i nieprofesjonalne agencje. Więcej

Najnowsze informacje

Newest information

Dane informacyjne i nieruchomości są aktualizowane codziennie. Nasi specjaliści IT wprowadzić nowe dane i informacje, które pozwolą Ci najbardziej dokładne informacje na temat nieruchomości ... Więcej


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.