Kroatien,
Murter - Hus i första raden till havet
Dalmatian islands
Obs: Använd denna knapp för att lägga till denna fastigheter till din lista.
Du kan komma åt den senare att välja länken "min lista".
- Först raden till havet
- Havsutsikt
- Parkering
- Det har ett energicertifikat
Boyta: 250 m²
Landyta: 136 m²
Antal rum: 3
Antal våningar: 3
Antal badrum: 3
Avstånd från havet: 10 m
Hus till salu i första raden till havet beläget i sydöstra delen av ön Murter med en vacker utsikt över hamnen och havet. Fastigheten byggdes 1968 och renoverades två gånger - första gången 1996, andra gången 2006.
Huset på 250 m2 är fördelat på tre våningar.
På bottenvåningen finns två affärslokaler som har varit i drift i 15 år.
På första våningen finns tre lägenheter med 1 sovrum, som inte bara kan användas för livet utan också som ett väletablerat företag i form av turisthyra.
På tredje våningen finns en rymlig terrass med vacker utsikt över hela bukten.
På terrassen finns ett sommarkök, matplats och solstolar för att njuta av solen och utsikten över denna vackra plats.
Nära fastigheten finns två stränder och en vacker strandpromenad, och på ett avstånd av 50 meter finns alla nödvändiga faciliteter som kaféer, restauranger, butiker, frukt- och grönsaksbutiker etc.

Murter (pronounced [mǔrtɛːr]; Italian: Mortero; Latin: Colentum) is an island in the Croatian part of the Adriatic Sea.
Klicka för mer
Lämna ditt meddelande