Kroatien, Murter - Hyreshus vid havet med sexton rum
Dalmatian islands

Ref. : 2047/64, Hus / Villa Försäljning

Säljande pris:1.000.000 €

Obs: Använd denna knapp för att lägga till denna fastigheter till din lista.
Du kan komma åt den senare att välja länken "min lista".

Läge: Murter
Fördelar:
  • Först raden till havet
  • Havsutsikt
  • Parkering
  • Garage
  • Det har ett energicertifikat
Beskrivning:

Boyta: 621
Landyta: 535
Antal rum: 16
Antal våningar: 3
Antal badrum: 9
Avstånd från havet: 15 m

 

Ett hus med en nettoyta på 621,3 m2 är till salu i ett fantastiskt läge. På grund av sitt läge och storlek är det idealiskt för dig som funderar på en investering i turism eller vill ha en rymlig fastighet nära alla bekvämligheter.

Huset är uppdelat i fem bostäder med totalt 16 sovrum. Det krävs viss investering och renovering, men detta öppnar även upp för inredning efter egna önskemål.

Den har en privat parkeringsplats för flera bilar och ett garage, och allmän parkering finns också bredvid fastigheten. Alla nyckeltjänster finns i omedelbar närhet – från marknader och butiker till kaféer och restauranger, vilket bidrar till komforten och bekvämligheten i vardagen.

Lägesbeskrivning
Murter
Murter (pronounced [mǔrtɛːr]; Italian: Mortero; Latin: Colentum) is an island in the Croatian part of the Adriatic Sea.

Klicka för mer

Den här egenskapen intresserar dig?
Lämna ditt meddelande

* Krävda Fält


Genom att klicka på Skicka godkänner du Allmänna Villkor.



Liknande fastigheter