Chorwacja, Rogoznica - Dom w pierwszym rzędzie do morza
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2021/266, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:430.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 160
Działka: 122
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 10 m

 

Atrakcyjny dom w pełni umeblowany położony jest w pięknej części Rogoznicy w pierwszym rzędzie do morza.

Dom ma dwa piętra.

- Na parterze znajduje się komfortowy apartament o łącznej powierzchni 90 m2 składający się z salonu z bezpośrednim wyjściem na taras, kuchni i jadalni, trzech sypialni oraz łazienki.

- Na piętrze znajduje się dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 56m2 składające się z salonu, kuchni, dwóch sypialni oraz tarasu. Wejście na to piętro jest możliwe zewnętrznymi schodami połączonymi z tarasem o powierzchni około 40m2, z którego roztacza się piękny widok na morze.

W cenę nieruchomości wliczone są meble.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami