Chorwacja,
Split area - Dom z basenem
Wybrzeże Dalmacji
Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.
SPRZEDANY!
- Basen
- Parking
- Garaż
- Posiada Certyfikat Energetyczny
Powierzchnia: 297 m²
Działka: 478 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 370 m
Dom z basenem znajduje się 370m od morza w cichym otoczeniu w pobliżu miasta Split.
Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 297m2 znajduje się na działce o powierzchni 478m2 i jest rozłożona na trzech kondygnacjach.
Na parterze znajduje się jedna łazienka, pralnia, dodatkowa toaleta oraz otwarta kuchnia i jadalnia, salon z wyjściem na zewnętrzny taras
z basenem, tarasem słonecznym i letnią kuchnią. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie, z których jedna posiada taras i jedna łazienka.
Drugie piętro składa się z sypialni z łazienką, garderoby z wyjściem na taras.
W domu istnieje możliwość stworzenia tarasu na dachu o powierzchni 64m2. Posiada garaż na dwa samochody oraz trzy miejsca parkingowe na zewnątrz.
Do budowy użyto wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów zgodnie z dzisiejszymi wysokimi standardami nowoczesnego budownictwa, a wnętrze jest designerskie urządzone z całkowicie zachowanymi meblami, co jest wliczone w cenę.
Blisko do wszystkich niezbędnych udogodnień do życia.
Atrakcyjna oferta oferująca możliwość rozwiązania mieszkaniowego lub turystycznego.

Split is situated on a peninsula between the eastern part of the Gulf of Kaštela and the Split Channel. The Marjan hill (178 m), rises in the western part of the peninsula. The ridges Kozjak (779 m) and its brother Mosor (1339 m) protect the city from the north and northeast, and separate it from the hinterland.
Kliknij po więcej
Zostaw wiadomość