Chorwacja, Split center - Nowo wyremontowany apartament, nad morzem, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2013/01, Apartament Sprzedaż

Cena sprzedaży:490.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Split center
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Nowoczesna
Opis:

Powierzchnia: 85
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 1
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 10 m

 

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, nowo wyremontowany apartament tuż nad morzem, nowo wyremontowana promenada Zachodnie wybrzeże i bliskość promenady i centrum miasta, cechy mieszkania, które są rzadkością na rynku. Apartament o powierzchni 85 m2 znajduje się na 3. piętrze, w małym budynku z 4 kondygnacjami. Jest to południowy, a ponad 60 m2 ma widok na południe, który jest skąpany w promieniach słońca. Apartament z widokiem na port, centrum Splitu, przystań ACI, góry i wyspę Brac oraz kanał Brac, ma fantastyczny widok.

Wysokie sufity i drewniane belki, co charakteryzuje starszy typ konstrukcji. Składa się z 3 pokoi, które składają się z 2 sypialni (jedna ma łazienkę) oraz kuchni z jadalnią i salonem zorientowanym na południe. W apartamencie znajduje się również korytarz, w tym 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze i dwa mniejsze pomieszczenia. Jeden z dwóch pokoi można przekształcić w niewielką sypialnię lub łazienkę. Wszystkie pokoje w apartamencie mają naturalne światło.

Biorąc pod uwagę lokalizację, niedawno wyremontowany apartament ma duży potencjał turystyczny, ale jest także świetną okazją do inwestowania w zakwaterowanie. Mieszkanie może być przekształcone w 2 apartamenty o minimalnej inwestycji, w zależności od życzeń przyszłego właściciela. W apartamencie nie ma balkonu, a budynek nie ma windy.

Centrum miasta i promenada znajdują się zaledwie 5 minut spacerem, a także przystań ACI i park przyrody Marjan. Tylko kilka kroków od przyszłego hotelu Hilton, sklepu spożywczego (Konzum) i dworca autobusowego.

Opis Miejscowość
Split center
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.