Chorwacja, Brac - Dom na wyspie z widokiem na morze
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2016/01, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:750.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Brac
Zalety:
  • Widok morza
  • Basen
  • Garaż
Opis:

Powierzchnia: 330
Działka: 1230
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 250 m

 

Dom jednorodzinny z basenem i widokiem na morze, 200 m.kw. + 100 m.kw. taras, w północnej części wyspy, w spokojnej i turystycznej miasta. Powierzchnia działki wynosi 550 m kw i jest wykorzystywany jako ogród i posiada prawomocne pozwolenie na budowę. Odległość od morza wynosi 250 m. Klasa energetyczna A. Dom ma dwa piętra, w pełni umeblowane, z 5 pokoi, salon, 2 kuchnie, 4 łazienki, 4 tarasy, basen z 6x4 m, głębokość 50-135 cm, barbecue i piwnicy 15 m².

W ogrodzie jest umieszczony, częściowo kafelki, w którym znajdują się sad i ogród warzywny. Działka jest ogrodzona i chroniona przed wzrokiem aw nim znajduje się zadaszony parking dla 6 samochodów. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki, pokój dzienny, kuchnia i duży taras. Poza schody prowadzą na drugim piętrze, gdzie drzwi są dwa oddzielne pokoje. W pierwszym pokoju znajduje się sypialnia, łazienka, mała kuchnia i taras, druga sypialnia, łazienka i taras.

W domu znajduje się oddzielny pokój z toaletą, 12 m² wykorzystywanych do przechowywania, ale może być przekształcona w pomieszczeniu z toaletą. Dom utrzymuje połączenia media (prąd, woda, kanalizacja, telefon), z budowy i zezwoleń operacyjnych oraz świadectwa własności (01/01). Z suplementów technicznych nie ma klimatyzację, telewizję satelitarną i ADSL. Dom został wybudowany w 1977 roku i odnowiony w 2.003-gi

Opis Miejscowość
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami




FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.