Chorwacja, Makarska - Dom / Willa, Makarska Riwiera, widok na morze
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2016/162, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:790.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Makarska

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Widok morza
  • Parking
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 515
Działka: 825
Liczba pokoi: 11
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 9
Odległość od morza: 50 m

 

Dom / Willa położona na Riwierze Makarskiej, w odległości 50 metrów od morza, z widokiem na dużej powierzchni mieszkalnej 515 m2, wraz z działką 700 m2 z dodatkowym działce o powierzchni 125 m2 parking dla 6 samochodów.

Dom / Willa znajduje się na skraju gęstego lasu sosnowego, z ciekawym wnętrzu układu i zewnętrznych rozwiązań jakościowych, które są przede wszystkim zainteresowani przestronnym i przyjemnym tarasie zaprojektowanym przez cały dzień pobytu, a także balkony otaczające całą willę i konserwowane tereny zielone, gdzie są uprawiane rośliny śródziemnomorskiej. Dom / willa jest w pełni wyposażone i umeblowane.

Dom / Willa składa się z 7 jednostek mieszkalnych i przestronnym apartamencie z trzema sypialniami (140 m2), i jest zaprojektowany w taki sposób, że jednostki są połączone przez wnętrze willi. Wszystkie apartamenty posiadają własną łazienkę. i wyjście do należącego tarasie / balkonie z widokiem na morze. Apartamenty na parterze wyposażone są w kuchnię, natomiast na dolnym piętrze mają dwa wspólne kuchnia do użycia, jak również w salonie. Ten dom daje potencjał do wynajmu turystycznego, w jednej z najpiękniejszych części wybrzeża Adriatyku.

Opis Miejscowość
Makarska
Makarska (pronounced [mâkarskaː]) is a small city on the Adriatic coastline of Croatia, about 60 km (37 mi) southeast of Split and 140 km (87 mi) northwest of Dubrovnik. It has a population of 13,834 residents.[1] Administratively Makarska has the status of a city and it is part of the Split-Dalmatia County. It is a tourist centre, located on a horseshoe shaped bay between the Biokovo mountains and the Adriatic Sea.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.