Chorvatsko, Makarska - Dům / Villa, Makarská riviéra, výhled na moře
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/162, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:790.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Makarska

PRODANO!

Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 515
Plocha pozemku: 825
Počet pokojů: 11
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 9
Vzdálenost od moře: 50 m

 

Dům / vila, která se nachází na Makarské riviéře, 50 metrů od moře s výhledem, velkou obytnou plochou 515 m2, s pozemkem 700 m2, s přídavným pozemku 125 m2 parkoviště pro 6 vozidel.

Dům / Vila se nachází na okraji hustého borovicového lesa, se zajímavým vnitřním uspořádáním a exteriérových kvalitní řešení, které se týkají především prostorné a příjemné terase určený pro celodenní pobyt, stejně jako balkony kolem celého vilu a udržovány zelené plochy, kde se pěstují středomořské rostliny. Dům / Vila je plně vybavené a zařízené.

Dům / Vila se skládá ze 7 bytových jednotek a prostornou třemi + kk (140 m2) a je navržen takovým způsobem, že jednotky jsou vzájemně propojeny přes vnitřek vily. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení. a výstup na který patří terasa / balkon s výhledem na moře. Apartmány v patře jsou vybaveny kuchyní, zatímco v dolním patře mají dvě společnou kuchyni používat stejně jako obývací pokoj. Tento dům poskytuje plný potenciál pro turistické pronájmu, v jedné z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží.

Popis lokaci
Makarska
Makarska (pronounced [mâkarskaː]) is a small city on the Adriatic coastline of Croatia, about 60 km (37 mi) southeast of Split and 140 km (87 mi) northwest of Dubrovnik. It has a population of 13,834 residents.[1] Administratively Makarska has the status of a city and it is part of the Split-Dalmatia County. It is a tourist centre, located on a horseshoe shaped bay between the Biokovo mountains and the Adriatic Sea.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti