Komerční nemovitosti k pronájmu

Hledáte obchodní prostory k pronájmu v Chorvatsku? Máme širokou škálu komerčních nemovitostí v chorvatsku k pronájmu u Croestate. Zavolejte nám @: +385 98 384 007 pro více informací. Zde najdete obchody, kancelářské prostory, sklady, průmyslové prostory a další komerční prostory k pronájmu v Chorvatsku.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Komerční nemovitosti k pronájmu

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Je lepší pronajmout si komerční nemovitost v Chorvatsku?

Nákup kancelářských prostor je vhodnější pro větší společnosti, zatímco pro malé a začínající firmy je výhodnější varianta pronájmu kancelářských prostor.

2. Jak najdu tu správnou komerční nemovitost k pronájmu v Chorvatsku?

Nalezení dobré komerční nemovitosti závisí na činnosti firmy nebo řemesla, která je pro nalezení vhodné lokality rozhodující.

3. Jaké jsou hlavní náklady spojené s nákupem nebo pronájmem komerčních nemovitostí?

Hlavním nákladem při koupi prostor pro podnikání je kromě kupní ceny povinná daň z nákupu nemovitosti v Chorvatské republice, která činí 3 %, přičemž v případě pronájmu prostor pro podnikání je hlavním nákladem. měsíční nájem.

4. Jakou daň zaplatit za komerční nemovitosti v Chorvatsku?

Při koupi komerční nemovitosti v Chorvatsku je kupující povinen kromě nákladů na prodej uhradit daň z převodu nemovitosti ve výši 3 % z kupní ceny nemovitosti nebo z odhadní hodnoty nemovitosti k dani Správa.