Nákup nemovitosti

Buying property

Zjistěte, jak si můžete koupit nemovitost v Chorvatsku. Nejnovější Pravidla a podmínky nákupu. Kdo může koupit nemovitost jako fyzická osoba, která se musí otevřít obchod koupit nemovitost.Vidět víc

Co koupit?

What to buy

Poraďte se s našimi odborníky, které vám pomohou při rozhodování, zda koupit stavební pozemek, chátrající dům nebo nové a vyplněný vilu. Každá varianta má své výhody a nevýhody. Vidět víc

Renovovat vlastnost

Renovate property

Tým zkušených architekty, inženýry a stavitele vám pomůže. Náš profesionální personál vám pomůže obnovit, vybavit nebo stavět od začátku dle Vašeho přání a podmínek. Vidět víc

Právní pomoc

Legal assistance

Je pro Vás obtížné najít spolehlivé a odborně způsobilé osoby, jsme vybrali jen taková Pro zajištění své bezpečnosti, který bude vaše rozhodování jednodušší a bezpečnější. Vidět víc

Inzerce

 

Advertise

 

Vaše první volba je:

Prodávat výhradně prostřednictvím naší agentury - exkluzivní smlouvu na 12 měsíců - provizi z prodeje činí 4% + DPH.

Exkluzivní smlouva předpokládá, že jste dát svůj majetek jen pro naše reklamy, a budeme jej nabízet všem našim partnerům v tuzemsku i v zahraničí.

  • Jaký exkluzivní smlouvy vyplývá?

Podpisem exkluzivní dohodu o Brokerage pro naši společnost je to znamení, že jste uznal nás jako seriózního partnera pro dosažení společného cíle - realizace prodávat svůj majetek. Pro nás je povinnost použít všech našich možností a zkušeností při prezentaci Vaší nemovitosti na trhu prostřednictvím všech dostupných marketingových kanálů.

  • koordinovaný marketing

Skutečnost, že všechny aktivity spojené s prodejem jsou vedeny jednou společností, poskytuje zákazníkům jasnější představu o tom, co prodávající očekává. Neexistují žádné zmatení zákazníků, které najdou stejnou nemovitost nevhodně prezentovány různými způsoby a s různými cenami. Koordinace činností brání dojem, že nemovitost je nabízena „kolem“ a že prodávající je prodávat za každou cenu.

  • Jistota

Pokud nabízíte nemovitost na trh na vlastní pěst, vaše osobní údaje jsou viditelné pro všechny lidi, kteří si to mohou zneužít. Žádá od vážných nebo frivolní zákazníků objevit kdykoliv, i když to nebude vyhovovat vám. S naším agentem můžete jednoduše sjednat způsob komunikace, a budeme mít roli filtrování frivolní klienty. Ty vážné a jejich přání a nabídky budou předány k vám v čase a způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.

  • Zvláštní zacházení

Všechny nemovitosti, u nichž majitel podepsala exkluzivní smlouvu o zprostředkování najde zvláštní místo v našich marketingových akcí u příležitosti důležitých dat, v realitních konferencích, v odborných časopisech. Až budeme mít možnost inzerovat nemovitosti, je to vždy jeden z portfolia našich partnerů, kteří podepsali exkluzivní smlouvu o mediaci a uznávaných nás jako závažné.

Váš Druhou možností je:

Standardní smlouva, kde je agenturní provize je 3% + DPH.

Třetí možností je:

Reklama na našich stránkách - 12 měsíců pro 1,000KN + DPH (celkem 1,250KN ročně). U reklam, všichni naši partneři a další návštěvníci budou mít všechny své přímé informace. V případě, že někdo prodává majetek, nemáte jiné závazky vůči nám.

 

Kontaktujte nás pro více informací

Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.