Chorvatské ostrovy nemovitosti

Zájem o koupi domu nebo bytu na chorvatském ostrově? Máme nejlepší nemovitosti na chorvatských ostrovech na prodej. Chorvatsko má 1 244 ostrovů posetých podél skalnatého pobřeží a jsou obklopeni důkazy námořních sil, které se historicky bojovaly za kontrolu nad Jaderským mořem: Římany, Illyrie, Benátčané a další. Brac, Hvar, Šolta, Čiovo a Vis patří do skupiny středomořských ostrovů s námořním životním stylem a jejich historie a kulturní dědictví se dostává do historických dob. Tyto ostrovy přitahují četné turisty s jejich přírodní krásou a křišťálově čistým mořem. Koupit si ideální dům, byt nebo vilu na prodej v Chorvatsku u Croestate. Zavolejte nám na číslo +385 98 384 007.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Chorvatské ostrovy nemovitosti

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Platíte daně na soukromém ostrově?

Při koupi nemovitosti v Chorvatské republice je kupující povinen kromě nákladů na koupi a prodej zaplatit daň z převodu nemovitosti (PPN) ve výši 3 % z kupní ceny nemovitosti nebo předpokládané částky hodnotu nemovitosti podle daňové správy Chorvatské republiky.

2. Kolik stojí vlastnictví soukromého ostrova?

Vlastnictví ostrova je rozhodně symbolem prestiže. Ostrůvek Tajan u Dubrovníku seženete za 750 000 eur, zatímco za některé z ostrovů v souostroví Kornati budete muset zaplatit 3,2 milionu, poblíž Hvaru 2,3 ​​milionu, zatímco za ostrov Sridnja u Zadaru budete muset zaplatit 6 milionů eur.

3. Proč jsou soukromé ostrovy v Chorvatsku tak dostupné?

Chorvatsko má 1244 ostrovů, ostrůvků, útesů a 66 obydlených. Ty malé jsou většinou státní, z více než 80 procent, a zbytek je v soukromém vlastnictví.

4. Jak si koupíte soukromý ostrov?

K odkoupení ostrova od soukromého vlastníka je podle předkupního práva nutné je nejprve nabídnout obci, kraji a státu, a pokud nemají zájem, teprve poté můžete sepsat kupní smlouvu.