Nemovitost v Záhřebu na prodej

Záhřeb je hlavní a největší město z hlediska počtu obyvatel (širší oblast města shromažďuje více než jeden milion obyvatel) v Chorvatsku. Bylo umístěno na jihozápadním okraji Panonské nížiny, na úpatí jižních svahů Medvednice na levém a pravém břehu řeky Sávy. Záhřeb je také hospodářským, kulturním, vědeckým a správním centrem Chorvatska se sídlem parlamentu a vlády. Díky velkému provozu a extrémně rozvinutému průmyslu s dlouhou tradicí je Záhřeb nejrozvinutějším městem Chorvatska. Všechny hlavní silnice procházejí Záhřebem a odbočují do různých částí. V Záhřebu je také rozvinutý cestovní ruch a nabídka turistického ubytování je mimořádně pestrá. Záhřeb se může pochlubit širokou škálou nemovitostí, od hotelů, starých kamenných domů, luxusních vil a různých apartmánů. Velká poptávka po nemovitostech v Záhřebu je mimořádně aktuální a mnoho potenciálních kupců se denně objevuje na různé dotazy ohledně záhřebských nemovitostí. V poslední době se množí poptávky na staré kamenné domy, protože mají za sebou historii a zajímavý příběh, který každého potenciálního kupce zaujme a následně si zrekonstruuje podle svého. Aranžované a zrekonstruované domy v Záhřebu jsou také zajímavé pro potenciální kupce pouze díky dobré mikrolokaci a makrolokaci, kterou Záhřeb má. Investice do nemovitostí v oblasti Záhřebu je rozhodně výbornou volbou pro dlouhodobý turistický pronájem.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Nemovitost v Záhřebu na prodej

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Kolik stojí byt v Záhřeb?

Ceny nemovitostí závisí výhradně na lokalitě. Důležitý rozdíl je, zda se nemovitost nachází ve starém jádru města nebo na periferii. Zohledněna je i velikost čtverce a zda se nachází v přízemí se zahradou nebo ve vyšších patrech. Cenu navíc ovlivňuje, zda se jedná o novostavbu nebo starou budovu a zda má vlastní parkovací stání.

2. Kde je nejlepší místo ke koupi nemovitosti v Chorvatsku?

Nejoblíbenějším místem je vždy pobřeží a ostrovy. Nicméně vzhledem k tomu, že Záhřeb je největší a hlavní město Chorvatska, mnoho potenciálních investorů investuje do nemovitostí v Záhřebu kvůli jeho velikosti, dobré konektivitě, rozvoji a vynikající mikro a makro poloze. Nemovitosti v Záhřebu rok od roku rostou, což je jedním ze znamení, že koupě nemovitosti v Záhřebu je vynikající volbou.

3. Kde najdu důvěryhodnou cenově dostupnou nemovitost v Záhřebu v Chorvatsku?

Trh a situace na něm se často mění a v tom případě je nejlepší kontaktovat realitní kancelář Broker, která má nejaktuálnější informace o realitním trhu. Všechny dotazy řeší agenti co nejdříve.

4. Je lepší žít v Záhřebu nebo Bělehradě a proč?

Přestože jsou obě velké metropole a zároveň hlavní města svých zemí, věříme, že je lepší žít v Záhřebu, protože Chorvatsko je součástí Evropské unie a má díky tomu větší šance na další růst a rozvoj.