Split nemovitosti na prodej

Najděte Split apartmány a nemovitosti k prodeji na skvělých místech v Split, Chorvatsko u Croestate. Spolupracujeme se spolehlivými realitními agenty, abychom našim klientům nabídli právní a profesionální služby. Navštivte nás dnes. Zavolejte nám na +385 98 384 007. Split je druhé největší město v Chorvatsku. Centrum města tvoří starobylý Diokleciánův palác ze 4. století (pod ochranou UNESCO od roku 1979), což je ve světě jedinečný příklad. S množstvím starých kamenných domů, krásných pláží, Split je v současné době nejoblíbenější pro nákup nemovitostí. Najdete zde nové a staré byty, domy, vily ... nebo si koupíte pozemky a stavíte něco ze svých snů.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Split nemovitost na prodej

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohu si koupit dům ve Splitu?

Nákup nemovitostí ve Splitu je na vysoké úrovni. Jako druhé největší město v Chorvatsku představuje Split velkolepý městský prostor, který nabízí každému něco pro vkus. Pobyt ve Splitu nabízí kombinaci starého šarmu a moderního luxusu. Nemovitosti mohou kupovat všichni občané (jako fyzické osoby) členských zemí Evropské unie stejně jako občané Chorvatska. Občané jiných zemí, mimo EU, pokud jsou obyvateli země, která má s Chorvatskem uzavřenou dohodu o reciprocitě, zde mají právo nabývat nemovitosti se souhlasem Ministerstva zahraničních věcí.

2. Kdo je nejlepší realitní makléř pro apartmány Split v Chorvatsku?

Broker je jedna z předních chorvatských realitních kanceláří založená v roce 1993 a má více než 28 let zkušeností s prodejem vysoce hodnotných nemovitostí a za tu dobu jsme získali cenné zkušenosti a špičkovou profesionální pověst. Jako nezávislá agentura máme největší nabídku nemovitostí, přes 5 000, a největší počet návštěv cizích státních příslušníků na našem webu, který je dostupný ve 12 různých jazycích.

3. Jaká je cena apartmánů ve Splitu, Chorvatsko?

Jedním z faktorů, který ovlivňuje cenu, je kromě rozlohy, stáří a zachovalosti bytu i počet pater, tedy to, ve kterém patře se nachází. Nižší hodnotu mají byty v suterénu, následují byty ve čtvrtém patře bez výtahu. Nejžádanější a nejdražší je první patro, ale cenu ovlivňuje i obsah přízemí. Také je důležité, zda se jedná o okrajový byt nebo byt obklopený dalšími byty, ve kterých budou náklady na energie výrazně nižší. Vyšší hodnotu mají byty připravené k nastěhování, stejně jako ty, které mají alespoň pevnou instalaci nebo vestavěnou kuchyň.

4. Je Split dobrým místem pro nákup nemovitosti v Chorvatsku?

Město Split je dobrým místem pro nákup nemovitostí díky své vynikající poloze v centru Dalmácie a vynikajícímu spojení se všemi krásnými ostrovy (Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula atd.). Krásné klima se spoustou slunečných dnů a vynikající středomořská kuchyně dělají ze Splitu ráj pro gastronomii a jednoduchý způsob života.