Chorvatsko luxusní vily na prodej

Najděte Chorvatsko luxusní vily na prodej. Máme nejlepší luxusní vily na prodej v Chorvatsku. Koupit svou ideální vilu, byt nebo dům v Chorvatsku u Croestate. Přijďte a podívejte se na naši skvělou nabídku luxusních vil s výhledem na moře a kupte si svou vilu v Chorvatsku a užijte si kulturu, historii, gastronomii, přírodu a samozřejmě moře. Vyhledejte stovky domů, vil, apartmánů a dalších nemovitostí na prodej v Chorvatsku. Získejte odborné rady o tom, kde a jak si koupit luxusní vilu v Chorvatsku. Vyberte si z luxusních vil v první řadě k moři na vily s výhledem na moře nebo s velkými pozemky, které nabízejí úplné soukromí. Zavolejte nám na +385 98 384 007 pro více informací.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Chorvatsko Luxury Villas

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Které jsou nejlepší luxusní vily v Chorvatsku umístěné na ostrovech?

Největší zájem je o luxusní vily umístěné v první řadě u moře, s krásnou pláží vpředu, otevřeným výhledem na moře, minimálně 4 ložnicemi, 2 a více patry, bazénem, ​​garáží nebo parkovacím místem. Luxusní vily v Chorvatsku mají upravené okolí a jsou to obvykle nové nebo nově postavené nemovitosti, ale také na chorvatských ostrovech můžete najít staré kamenné vily, které jsou renovovány podle moderních standardů.

2. Jaké dvě věci musíte vzít v úvahu při nákupu luxusních vil v Chorvatsku?

Dvě důležité věci při nákupu luxusních vil na ostrovech jsou poloha a spojení s pevninou, protože některé vzdálenější ostrovy mají pouze jednu nebo dvě denní trajektové linky na pevninu.

3. Které chorvatské luxusní vily jsou nejlepší pro velká setkání nebo rodiny?

Nejlepší chorvatské luxusní vily pro velká shromáždění nebo rodiny jsou vily s větší obytnou plochou alespoň 4 ložnice na 2 a více podlažích, s doprovodným zařízením v zahradě, jako je bazén, sluneční terasa, gril, dětská a sportovní zařízení. Volitelně jsou v Chorvatsku také menší budovy s luxusními apartmány, kde každá rodina může mít svůj vlastní byt, ale sdílet dvůr a společné prostory, jako je koupaliště nebo gril.

4. Kde se v Chorvatsku nacházejí cenově nejdostupnější luxusní vily u moře?

Chorvatské nemovitosti jsou v pobřežních a ostrovních oblastech drahé ve srovnání s kontinentálními městy a odlehlými městskými oblastmi. Ceny luxusních vil v Chorvatsku jsou obvykle nižší na méně oblíbených ostrovech nebo destinacích, protože oblíbená místa přinášejí vyšší poptávku po nemovitostech, což přirozeně zvyšuje ceny nemovitostí v těchto lokalitách, takže v méně oblíbených destinacích si můžete užít stejně krásné moře a přírodu, ale za dostupnější cenu cena.