Primošten nemovitosti na prodej

Najděte ty nejlepší Primosten nemovitosti na prodej v Croestate. Primosten je malé místo, které se nachází jen 27 km od Šibeniku. Stará část města se nachází na malém ostrově, který byl spojen s pevninou mostem, který byl později nahrazen mohylem, a tak se Primosten stal polonostem. Místo si zachovalo středomořskou atmosféru a všechny rysy středověkého středomořského rybářského města, které se obzvláště projevuje v úzkých uličkách a kompaktních domech ve starém jádru města. Primosten je ozdoben dlouhými oblázkovými plážemi a krásnou promenádou obklopenou starými městskými hradbami. Sportovní a rekreační fanoušci se mohou těšit na tenis, potápění, golf, plážový volejbal, jet-ski a různé vodní sporty. Také se můžete seznámit s gastronomií regionu a vychutnat si různé speciality. Můžete si vybrat z našich nemovitostí na prodej v Primosten najít ideální byt, dům nebo vilu v ideálním místě.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Primošten nemovitosti

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou zahraniční občané kupovat nemovitosti v Primoštenu?

Nemovitosti v Primoštenu si mohou koupit zahraniční občané z Evropské unie. Občané jiných zemí mimo EU musí získat předchozí souhlas ministerstva spravedlnosti. Prohlášení o souhlasu se vydává občanům, jejichž země má s Chorvatskem uzavřenou dohodu o reciprocitě.

2. Jaká je daň z koupě nemovitosti v Primoštenu?

Daň z nákupu nemovitosti v Primoštenu je 3%. Výše daně se stanoví na základě ceny z kupní smlouvy a posouzení příslušné daňové správy. Dle práva Chorvatské republiky platí kupující daň dle obdrženého rozhodnutí a to pouze jednou.

3. Kolik stojí nákup nemovitosti v oblasti Primošten?

Výše koupě nemovitosti v oblasti Primošten závisí na typu nemovitosti a lokalitě. Nemovitosti, které jsou blíže moři a centru města, mají vyšší cenu než ostatní.

4. Jaké jsou náklady na byty na prodej v Primoštenu?

Odhadovaná cena bytů na prodej v Primoštenu závisí na velikosti a stavu. Ceny bytů jsou nižší než byty ve větších a městských oblastech jako je Split, Dubrovník, Zadar a podobně.