Dalmácie Vily & Nemovitosti na prodej

Dalmácie je jedním z nejstarších regionálních podmínek v Chorvatsku. Dalmácie je historická a geografická oblast jižního Chorvatska s celkovou plochou 11 960 km2. Natáhne se 400 km podél Jaderského moře a až 70 km do vnitrozemí. Severní Dalmata je oblast Zadar a Šibenik, Middle Dalmata je oblastí rozdělení, zatímco jižní Dalmácie je oblastí Dubrovníku. Téměř všechny Jadranské ostrovy patří Dalmácii. Klima podél pobřeží a na ostrovech je Středomoří, zatímco v zázemí je klima středně teplé a vlhké. Nejvyšší poptávka po nemovitostech v Chorvatské republice je právě v Dalmácii. Dalmata má širokou škálu nemovitostí od luxusních vil Dalmátia, domy na prodej a luxusní byty na prodej. Největší poptávka je způsobena skutečností, že Dalmácie obsahuje vynikající umístění mikro a makro a je to území u moře, které je spojeno se všemi hlavními centry. V první řadě k moři existuje velké množství luxusních vil Dalmácie, protože je to perfektní investice pro turistické pronájem po celý rok. V každém hlavním městě Dalmácie existují domy na prodej a luxusní byty ve velkém množství, protože potenciální kupující vědí, že je to velká investice a že ji nemohou litovat.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Prodej nemovitosti v Dalmácii

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Jsou v Dalmácii nějaké vily u pláže?

Dalmácie se může pochlubit extrémně velkým počtem vil u moře. Vzhledem k tomu, že naše sezóna trvá několik měsíců, je po nich velká poptávka a stavba vil u moře je jedna z lepších investic. Staví se také vily s krytým bazénem, ​​který lze vyhřívat, a tento typ vil se pronajímá celoročně.

2. Kde mohu získat luxusní vily v Dalmácii s bazénem?

Luxusní vily v Dalmácii s bazénem najdete podél pobřeží Dalmácie, zejména u moře. Teď jde jen o to, kde přesně chcete být, kolik metrů čtverečních chcete mít, kolik pater vily hledáte atd.

3. Je lepší koupit nemovitost v Dalmácii?

Dalmácie je skvělá příležitost investovat do nemovitostí. Dalmácie se může pochlubit příjemným klimatem po celý rok, čistým mořem a velkou poptávkou turistů po tomto regionu v případě investic.

4. Jaké jsou náklady na dalmatské nemovitosti?

Dalmatské nemovitosti závisí výhradně na mikro a makro umístění nemovitosti, zda se jedná o první řadu k moři nebo ne, velikosti nemovitosti (obytná plocha a plocha pozemku), zda se jedná o novostavbu nebo starou budovu, zda má bazén, kolik parkovacích míst atd.