Byty na prodej v Chorvatsku

Hledáte svou perfektní nemovitost v Chorvatsku? Vyhledávání z celé řady apartmánů na prodej v Chorvatsku s Croestate. Jsme vedoucí chorvatská realitní kancelář s úžasným výběrem nejlepších nemovitostí, které máme k dispozici v Chorvatsku. Zavolejte nám na číslo +385 98 384 007. Pokud hledáte byt bytu na bydlení, dovolenou nebo jako investici na pronájem, máme velkou nabídku od levných apartmánů až po luxusní byty v nejvyšších obytných budovách s recepcí, bazén, posilovna ... Můžete si vybrat rekonstruované apartmány v kamenných domech ve starém jádru města, nové byty, první řadu na moře nebo s výhledem na moře, po celém chorvatském pobřeží a slavných chorvatských ostrovech.


Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ - Byty na prodej

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Kolik stojí apartmán v Chorvatsko?

Na cenu bytu má vliv mnoho faktorů. Záleží na umístění, velikosti a stavu. Blízkost moře a výhled na moře činí byt atraktivnějším, takže cena takové nemovitosti je vyšší, můžete najít apartmány za nižší cenu, ale tyto apartmány vyžadují rekonstrukci.

2. Je Chorvatsko dobrou investicí pro koupi bytu?

Apartmány jsou jednou z nejoblíbenějších investičních tříd v Chorvatsku, takže koupě bytu je stále oblíbenější možností mezi lidmi, kteří chtějí investovat své peníze do něčeho užitečného a výnosného. Nemovitost je ve vlastnictví majitele a je to turistická nemovitost, která nabízí nejrychlejší návratnost investice.

3. Musím za apartmán v Chorvatsku platit v chorvatské měně?

Každý nákup a prodej v Chorvatské republice musí být zaplacen v HRK. Pokud je platba provedena v cizí měně, banka převede na kuny.

4. Mohou si cizinci koupit byt v Chorvatsku?

Cizinci pocházející z členských států Evropské unie mohou nabýt vlastnictví nemovitosti v Chorvatské republice za stejných podmínek jako občané Chorvatska. Pokud pocházíte ze země mimo Evropskou unii, můžete si koupit nemovitost v Chorvatsku podle principu reciprocity.