Chorwacja, Kastela - Willa z widokiem na basen i morze
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/213, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:670.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Kastela

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Nowoczesna
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 230
Działka: 1950
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 900 m

 

Urocza willa z basenem, położona na zboczach wzgórza w pobliżu Splitu. Jest położony w spokojnej okolicy, zapewniając prywatność i panoramiczny widok na przystań, zatokę Kastela i miasto Split z jego otoczeniem.

Składa się z dwóch pięter o łącznej powierzchni mieszkalnej 230 m2 i jednego budynku pomocniczego. Na parterze znajduje się kuchnia, salon z jadalnią oraz sypialnia i łazienka. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie i jedna łazienka. Oba piętra mają dostęp do tarasów o orientacji południowej. Taras na parterze jest zadaszony i prowadzi do ogrodu krajobrazowego, w którym znajduje się basen z możliwością ogrzewania przez cały rok, wanna z hydromasażem - jacuzzi, leżaki, uprawiany ogród warzywny i obiekt pomocniczy.

W budynku pomocniczym znajduje się centrum fitness z łazienką i półotwartą częścią urządzoną jako letnia kuchnia ze sprzętem do grillowania.

Willa posiada dodatkowo piwnicę, jedną sypialnię, jeden pokój służący jako spiżarnia oraz garaż. Obok garażu znajduje się prywatny parking zewnętrzny. Wspomniane przestrzenie można przekształcić w dodatkową sypialnię z łazienką.

Wszystkie pokoje są nowoczesne, funkcjonalnie urządzone i klimatyzowane.

Nieruchomość jest idealna na rodzinne wakacje lub jako inwestycja w celu wynajmu turystycznego.

Opis Miejscowość
Kaštela (pronounced [kǎʃtɛla]) is an agglomeration of seven small towns in Croatia, located northwest of the city of Split, west of Solin and east of Trogir, on the central Dalmatian coast. They are part of the Split-Dalmatia County and are administratively treated as a single city with a total population of 38,667 as of 2011 census - although they individually range in size from 3,000 to 7,000 residents.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.