Chorwacja, Murter - Nowoczesna willa z widokiem na basen i morze
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2022/218, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:690.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Murter
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
  • Najlepsza oferta
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 300
Działka: 530
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 70 m

 

Luksusowa willa położona 70 m od morza, w miejscu położonym częściowo na wschodnim wybrzeżu wyspy Murter, a częściowo na sąsiednim kontynencie. Jest połączony z lądem mostem. Jest ozdobiony zabytkami historycznymi i kulturalnymi, nowoczesną infrastrukturą, dobrymi połączeniami komunikacyjnymi, obiektami kulturalnymi i gastronomicznymi oraz długimi plażami w cieniu śródziemnomorskiej sosny.

Willa składa się z trzech kondygnacji, piwnicy, parteru i pierwszego piętra o łącznej powierzchni mieszkalnej 300m2 i działki 530m2.

W piwnicy znajduje się maszynownia na basen.

Na parterze willi znajdują się dwie sypialnie, każda z własną łazienką, przedpokojem, schowkiem i pralnią. Istnieje również dodatkowe studio dla gości.

Na piętrze jest salon z kuchnią i jadalnią, dodatkowa toaleta, sypialnia z łazienką oraz dwa tarasy.

Ogólne wrażenie willi tworzą wysokiej jakości materiały użyte do budowy.

Wyjątkowego charakteru willi nadaje obszerny zadaszony taras z całkowicie osłoniętym od wiatru grillem oraz otwarte tarasy wzdłuż całej willi.

Cechą szczególną tej willi jest fakt, że na płaskim dachu znajduje się piękny zielony taras z pięknym panoramicznym widokiem na morze i wyspy.

Przed willą znajduje się duży basen i taras.

Nieruchomość posiada trzy miejsca parkingowe.

Dzięki nowoczesnemu wystrojowi i wspaniałemu widokowi na morze, ta willa oferuje wszystko, czego potrzeba do idealnego wypoczynku.

Opis Miejscowość
Murter (pronounced [mǔrtɛːr]; Italian: Mortero; Latin: Colentum) is an island in the Croatian part of the Adriatic Sea.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.