Chorwacja, Rogoznica - Dom / willa w stylu śródziemnomorskim, Pierwszy rząd do morza
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/01, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:1.650.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Dom z kamienia
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 289
Działka: 462
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 5 m

 

Ta luksusowa willa znajduje się w pięknej spokojnej zatoce, Pierwszy rząd do morza, w małej, malowniczej i spokojnej wiosce.
Został on zbudowany na dużej działce 462 m2 i jest rozłożona na 289 m2 powierzchni mieszkalnej.
Z zewnątrz dom jest starannie zaprojektowane. Willa jest wyłożone naturalnym, ręcznie rzeźbiony kamień i na tarasie i balkonach, które oferują przepiękne widoki na otwarte morze i nieskażonej natury, można znaleźć terakoty.
W luksusowym wnętrzu, szczególny nacisk położono na szczegóły. Słoneczny, przestronny salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia projektant, dodatkowa toaleta oraz pomieszczenie usytuowane są na parterze, który jest wyłożony wysokiej jakości płytek hiszpańskich. Schody z ręcznie kutego żelaza balustradą prowadzą do piętrze z ciekawych wydarzeń architektonicznych. Handmade witraż zapewnia wyjątkowe warunki oświetleniowe. Na pierwszym piętrze znajdą Państwo sypialnię z łazienką, a także dwóch dodatkowych sypialni i łazienki. Każda sypialnia ma dwa wejścia, jedno z korytarza, a drugi z balkonem, z którego roztacza się niepowtarzalny widok na morze i otwarty charakter.
Pięknie zagospodarowany ogród otacza cały dom. Został on zaprojektowany w stylu śródziemnomorskim, w tym palmy, oliwki, drzew pomarańczowych i cytrynowych. Istnieje bezpośredni dostęp z willi nad morzem, prywatny basen i przystań. W przedniej części nieruchomości znajdują się dwa miejsca parkingowe.
Cały dom jest luksusowo urządzony i wyjątkowo urządzony w tym: ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie pompą, ognisko, systemy sterowania oświetleniem, oświetlenie LED, system alarmowy, internet, wewnątrz i na zewnątrz nadzoru wideo.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.