Chorwacja, Rogoznica - Dom / willa super willi z basenem przy nabrzeżu
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/06, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.650.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 340
Działka: 823
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 10 m

 

Ten wyjątkowy i luksusowy dom z basenem położony jest w doskonałej lokalizacji, w cichej zatoce, Pierwszy rząd do morza, w najpiękniejszej części Rogoznica.
Został zbudowany w stylu minimalistycznym, na działce 823 m2 i rozciąga się na trzech piętrach z 340 m2 powierzchni mieszkalnej. Na parterze znajduje się garaż z miejscami parkingowymi dla pięciu pojazdów.
Pierwsze piętro składa się z przestronnego salonu z wyposażoną kuchnią ,, sypialnia z łazienką i WC. Wszystkie pokoje mają bezpośredni dostęp do zadaszony taras z grillem i dostępem do basenu. Drugie piętro składa się z dwóch pokoi, każdy z łazienką. W głównej sypialni znajduje się na spacer - w szafie. Każdy pokój posiada balkon, który offeri wspaniałe widoki na morze ..
Uprawiany ogród jest starannie zaprojektowany i wzbogacona ziołami śródziemnomorskimi, których zapach lubisz spacery dół brukowanymi ścieżkami. Schody z tarasu prowadzą bezpośrednio do basenu, który jest zgodny z systemem ogrzewania i miejsca do opalania, gdzie można całkowicie zrelaksować i odpocząć.
Cały dom jest klimatyzowany, posiada ogrzewanie podłogowe, system ogrzewania słonecznego, drzwi antywłamaniowe, monitoring i rolety elektryczne.
Piękne położenie, tuż przy morzu, duży ogród z basenem, wyjątkowej jakości projektowania, budowy i bliskość do wszystkich obiektów dokonać tej willi idealny do kompletnego wakacje, gdzie można odpocząć i cieszyć się w pełnej harmonii z niemal dziewiczej przyrody.
Nie ma ruchu w przedniej części domu, a dom znajduje się na końcu ślepej drogi.
Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działce 800 m2, gdzie można wybudować kolejny willi, tuż za.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.