Chorwacja, Ciovo - Dom / Willa na Ciovo, luksusowa rezydencja z basenem nad brzegiem morza, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2014/30, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:600.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Ciovo

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
Opis:

Powierzchnia: 200
Działka: 352
Liczba pokoi: 3
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 5 m

 

Dom / Willa, luksusowe letnia rezydencja w malowniczej miejscowości na Riwierze Trogir, na wyspie Ciovo, 3 km od centrum mieszkańców UNESCO miasta Trogir, zaledwie 5 metrów od morza i pięknej piaszczystej beaches.directorydirectoryThe willi jest czarująco imponujące, ostatnie wydanie. Villa jest wybitnym przykładem architektury subtelny i elegancki w pełnej harmonii z naturalnym środowisku, do którego należy. Willa znajduje się w pobliżu wybrzeża i pięknych piaszczystych plaż, które po prostu ozdobiony jego elegancki zewnątrz dominuje delikatnych kolorach, drewniane belki, kamienne ściany i zaprojektował okolicznościowe szczegół typową tradycyjną architekturę Dalmacji. Jest on podzielony na dwa piętra, parter i pierwsze floor.directorydirectoryIt składa się z 3 sypialnie, 1 pokój dzienny do wypoczynku, liczby łóżek 6 + 4, 2 łazienki, 1 WC i nadaje zakwaterowanie dla 6-10 osób. Na parterze znajduje się klimatyzowana główny dwuosobowa sypialnia z łóżkiem typu king-size i łazienkę z nowoczesnym prysznicem. Istnieje rozliczone i bardzo duży, klimatyzowany pokój z łóżkiem podwójnym, wyposażonym w telewizor LCD z telewizją satelitarną, a także pomieszczeniu klimatyzowanym dzieci wyposażony w dwa pojedyncze łóżka piętrowe i sofę, która może być rozciągnięta w wygodne łóżko dla 2 dzieci.

Dniu na parterze znajduje się duża łazienka wyposażona w jacuzzi i saunie niezwykłym dla 6 osób, która urządzona jest w najdrobniejszych szczegółach, aby dać Ci bezcenne chwile relaksu.

Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny i klimatyzowany salon wyposażony w telewizor LCD z telewizją satelitarną, duże wygodne krzesła, których atmosfera są uzupełnieniem drewniane belki i kamienne ściany, a jego produkcja przeniesie Cię na unikalnej tarasie ze wspaniałymi wypoczynkową i jadalną krzesłami. Z tarasu roztacza się piękny widok na morze, wyspy w odległości oraz piękne zachody słońca. Na tym piętrze jest także wyjątkowa kuchnia, specjalnie zaprojektowane i skonstruowane, aby idealnie pasować do wnętrza willi i dodatkową toaletę.

Odległość do morza wynosi 5m, odległość od miasta Trogir jest 3 km. Na sprzedaż.

Opis Miejscowość
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.