Chorvatsko, Ciovo - Rodinný dům / Vila na Čiovo, luxusní rezidence, nábřeží s bazénem, ​​na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 2014/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:700.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Ciovo
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Bazén
  • Parkoviště
  • Luxusní
  • Moderní
Popis:

Obytná povrch: 200
Plocha pozemku: 450
Počet pokojů: 3
Počet koupelen: 3
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Dům / Villa, luxusní chaty zasazen do malebné vesničce na riviéra Trogir na ostrově Čiovo, 3 km od centra obyvatel UNESCO města Trogir a pouhých 5 metrů od moře a krásné písečné beaches.directorydirectoryThe Villa se půvabně působivý, nejnovější vydání. Villa je úspěšným příkladem subtilní a elegantní architektury v naprosté harmonii s přírodního prostředí, ke kterému patří. Vila se nachází v blízkosti pobřeží a nádherných písečných pláží, které prostě zdobí jeho elegantním exteriér dominuje jemných barvách, dřevěné trámy, kamenné stěny a navrhl příležitostné detail typické dalmatské architektury. To je rozděleno do dvou podlaží, přízemí a prvního floor.directorydirectoryIt se skládá ze 3 ložnice, 1 obývací pokoj pro relaxaci, počet lůžek 6 + 4, 2 koupelny, 1 WC a je vhodný pro ubytování 6-10 osob. V přízemí je klimatizovaná hlavní dvoulůžková ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnu s moderním sprchovým koutem. Existuje více usadil a extra Velký klimatizovaný pokoj s manželskou postelí vybavené satelitní LCD TV, a také klimatizované dětským pokojem vybaveným se dvěma samostatnými patrovou postelí a pohovkou, kterou lze natáhnout na pohodlné lůžko pro 2 děti.


V prvním patře je prostorný klimatizovaný obývací pokoj vybaven satelitní LCD TV, velkými pohodlnými židlemi, jejichž atmosféra se doplňují dřevěné trámy a kamenné zdi, a jeho výstup vás vezme na jedinečnou terasou s vynikajícími k sezení a jídelní židle. Z terasy je překrásný výhled na moře, ostrovy v dálce a krásné západy slunce. Na tomto patře je také jedinečná kuchyně, speciálně navržen a zkonstruován tak, aby dokonale odpovídala interiér vily, a extra toalety.

Vzdálenost od moře je 5 m, vzdálenost od středu města Trogir je 3 km. Na prodej.

Popis lokaci
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.