Chorvatsko, Ciovo - Rodinný dům / Vila na Čiovo, luxusní rezidence, nábřeží s bazénem, ​​na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 2014/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:700.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Ciovo
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Bazén
  • Parkoviště
  • Luxusní
  • Moderní
Popis:

Obytná povrch: 200
Plocha pozemku: 450
Počet pokojů: 3
Počet koupelen: 3
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Dům / Villa, luxusní chaty zasazen do malebné vesničce na riviéra Trogir na ostrově Čiovo, 3 km od centra obyvatel UNESCO města Trogir a pouhých 5 metrů od moře a krásné písečné beaches.directorydirectoryThe Villa se půvabně působivý, nejnovější vydání. Villa je úspěšným příkladem subtilní a elegantní architektury v naprosté harmonii s přírodního prostředí, ke kterému patří. Vila se nachází v blízkosti pobřeží a nádherných písečných pláží, které prostě zdobí jeho elegantním exteriér dominuje jemných barvách, dřevěné trámy, kamenné stěny a navrhl příležitostné detail typické dalmatské architektury. To je rozděleno do dvou podlaží, přízemí a prvního floor.directorydirectoryIt se skládá ze 3 ložnice, 1 obývací pokoj pro relaxaci, počet lůžek 6 + 4, 2 koupelny, 1 WC a je vhodný pro ubytování 6-10 osob. V přízemí je klimatizovaná hlavní dvoulůžková ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnu s moderním sprchovým koutem. Existuje více usadil a extra Velký klimatizovaný pokoj s manželskou postelí vybavené satelitní LCD TV, a také klimatizované dětským pokojem vybaveným se dvěma samostatnými patrovou postelí a pohovkou, kterou lze natáhnout na pohodlné lůžko pro 2 děti.


V prvním patře je prostorný klimatizovaný obývací pokoj vybaven satelitní LCD TV, velkými pohodlnými židlemi, jejichž atmosféra se doplňují dřevěné trámy a kamenné zdi, a jeho výstup vás vezme na jedinečnou terasou s vynikajícími k sezení a jídelní židle. Z terasy je překrásný výhled na moře, ostrovy v dálce a krásné západy slunce. Na tomto patře je také jedinečná kuchyně, speciálně navržen a zkonstruován tak, aby dokonale odpovídala interiér vily, a extra toalety.

Vzdálenost od moře je 5 m, vzdálenost od středu města Trogir je 3 km. Na prodej.

Popis lokaci
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.
FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.