Chorwacja, Rogoznica - Nowoczesny luksusowy dom na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/18, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:790.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 244
Działka: 421
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 5 m

 

To bardzo nowoczesny i luksusowy dom w trakcie budowy znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy jednej z nielicznych dostępnych działek budowlanych w pierwszym rzędzie do morza.

Całkowita powierzchnia mieszkaniowe willi 244,50 m2, składające się łącznie 4 sypialnie.

Na parterze znajduje się hol z szafą sposób, pralnia, silnik (na basenie), salon, kuchnia, jadalnia i przechowywania.

Pierwsze piętro składa się z 3 pokoi z łazienkami i szafy.

Na 2 piętrze znajduje się sypialnia z łazienką i garderobą i tarasem 67 m2.

Działka ma wielkość 450 m2. Tylko wysokiej jakości materiały zostaną wykorzystane przy budowie tej willi. Zakup na tym etapie daje Ci możliwość, aby zaplanować wymiany pomieszczeń i obszarów wewnętrznych, jak i materiałów budowlanych.

Wszystkie infrastruktura jest obecny. Villa przewiduje się być gotowy na jesieni 2017 roku centrum Rogoznica z wszystkich obiektów necessery jest tylko 5 km. Lotnisko Split jest 30 km.

Materiały:
-TOILETS: Villeroy & Boch Subway
-Showers, Cysterny, kompletne MAT wody. I OGRZEWANIE: Tece
-BATTERIES: Hans Grohe
-CERAMICS: Baldocer
-JOINERY: Aluminium, dwuwarstwowa szklana
-HEAT: Daikin
W tym planie: umieszczony centralnie w całej willi
-HYDRONIC: Zostaną umieszczone w całej willi
-kuchnia Z wyposażeniem włączone (do ok. € 7000), planuje spotkać
Klasa efektywności energetycznej -Mediterranean Ogrodnictwa z systemem nawadniania

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.