Chorwacja, Rogoznica - Dom / Willa, Rogoznica, z widokiem na morze, na sprzedaż i do wynajęcia
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4229/30, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:1.450.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 492
Działka: 596
Liczba pokoi: 7
Liczba łazienek: 7
Odległość od morza: 10 m

 

Ten nowy, zorientowany na południe położony jest nad brzegiem morza, przy cichej ulicy, ciesząc się wspaniałą panoramę wyspy i stały ląd na południu i Starego Miasta i prestiżowej Frapa mariny w południowo-zachodniej. Tylko 30 minut jazdy od lotniska Trogir / Split. W mieście znajduje się wiele restauracji i wiele z nich są otwarte przez cały rok, wraz z lokalnych sklepów i rynków. Obiekt znajduje się niecałe 5 minut spacerem od lokalnych sklepów i restauracji.

Willa zbudowana według najwyższych standardów, przy użyciu najwyższej Brać kamień całym i najwyższej jakości sprzętu i urządzeń. Obszar ten składa się z 6 dużych pokoi, z drewnianymi podłogami i wszystkie z łazienką - łazienkami, z których jeden jest w piwnicy i może być wykorzystywane dla personelu, jeden na parterze, trzy na pierwszym piętrze i jeden na piętrze , Trzy pokoje dysponują prywatnym pokoju z garderobą. Wszystkie trzy piętra wyżej piwnicy są połączone za pośrednictwem wewnętrznej klatki schodowej na północnym / tyłu budynku, a każde piętro ma własny przednie drzwiczki. Poddasze może być niezależny apartament z własną kuchnią, która pozwala wynająć górną podłogę lub parterze i pierwszym piętrze. W willi znajduje się piękny basen, można też pływać w morzu, 5 metrów od domu.

Zobacz Noclegi: - Obszar tym piwnica: 519/414 m2 brutto / netto - Obszar wyjątkiem piwnicy 372/302 m2 brutto / netto - Dodatkowym weranda 78m2 na parterze, pierwszym i drugim piętrze - Teren: Całkowita powierzchnia działki 596m2 (plan 161m2, 435m2 ogród) - 4 tarasy, grill, basen, parkowania z przodu iz tyłu - Parking na 2 samochody w przedniej parkingu, łodzi i samochodu w tylnej partii lub odwrotnie Na sprzedaż

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.