Chorwacja, Vis - Dom / Willa na wyspie Vis nad morzem z pięknymi widokami, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3278/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:490.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Vis
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 300
Działka: 507

 

Dom położony jest w pięknej zatoce, w pierwszym rzędzie do morza i plaży. Jest przywrócone do pierwotnego starym kamiennym domu rybaków. Został zbudowany 100 lat temu i posiada wyjątkową wartość dla jego lokalizacji, a także na sposób, w jaki został zrekonstruowany. Dom położony jest w jednym z najpiękniejszych miejsc na wyspie Vis. Jest on umieszczony w kaskadach i ma otwarty widok na morze ze wszystkich pomieszczeń. Jest acess samochód i miejsce parkingowe. Powierzchnia domu to 300 m kw, a dom stoi na działce o powierzchni 507 m kw.

Istnieją trzy apartamenty w domu i jeden dodatkowy pokój z własnym ogrodem i kuchnią śródziemnomorską. Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone w funkcję. Wszystkie możliwości zakwaterowania mają oddzielne wejście i własne tarasy z widokiem na morze i plażę. W pobliżu domu znajduje się niewielki archipelag kilku wysp, które mają piaszczyste plaże. Jest to droga prowadząca do domu. Woda pochodzi z sieci wodociągowej wyspy Vis (Vis posiada własne źródła wody z najwyższej jakości wody pitnej). Dom posiada również molo i łukiem w prawo frontem domu. Pod domem znajduje się naturalna plaża żwirowa z betonu płaskowyżu do opalania i schodów prowadzących do morza. W ogrodzie jest uprawa roślin śródziemnomorskich, istnieją urządzenia do spędzania czasu (grill, prysznic, otwarty salon z wyjątkowym widokiem na morze). Na sprzedaż.

Opis Miejscowość
Vis
Vis (pronounced [ʋîːs]; Ancient Greek: Ἴσσα; Latin: Issa, Italian: Lissa) is a small Croatian island in the Adriatic Sea. The farthest inhabited island off the Croatian mainland, Vis had a population of 3,460 in 2011 and has an area of 90.26 square kilometres (34.85 square miles). The highest point of the island is Hum which is 587 metres (1,926 feet) above sea level.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.