Nákup nemovitosti

Buying property

Zjistěte, jak si můžete koupit nemovitost v Chorvatsku. Nejnovější Pravidla a podmínky nákupu. Kdo může koupit nemovitost jako fyzická osoba, která se musí otevřít obchod koupit nemovitost.Vidět víc

Co koupit?

What to buy

Poraďte se s našimi odborníky, které vám pomohou při rozhodování, zda koupit stavební pozemek, chátrající dům nebo nové a vyplněný vilu. Každá varianta má své výhody a nevýhody. Vidět víc

Renovovat vlastnost

Renovate property

Tým zkušených architekty, inženýry a stavitele vám pomůže. Náš profesionální personál vám pomůže obnovit, vybavit nebo stavět od začátku dle Vašeho přání a podmínek. Vidět víc

Právní pomoc

Legal assistance

Je pro Vás obtížné najít spolehlivé a odborně způsobilé osoby, jsme vybrali jen taková Pro zajištění své bezpečnosti, který bude vaše rozhodování jednodušší a bezpečnější. Vidět víc

Kdo a jak koupit nemovitost v Chorvatsku

Who_can_buy

Od začátku února 2009, chorvatská vláda odstranila veškeré překážky bránící občanům EU, pokud jde o koupi nemovitosti v Chorvatsku a přinesl nový zákon, který zacházet s občany EU stejně jako chorvatské občany. Tímto krokem, přestala platit zvláštní postupy a čekací doby jsou nezbytné v našem podnikání. Vzhledem k tomu, naši klienti jsou většinou cizinci, je na státní příslušnost či zemi původu velmi důležité, protože to byl jeden ze základních podmínek pro možnost pořízení nemovitostí v Chorvatsku jimi možnost reciprocita chorvatských občanů koupit nemovitost ve své zemi nebo země, se kterou Chorvatsko podepsalo dohodu o vyrovnání práv při koupi nemovitosti.

Z tohoto důvodu cizí obyvatelé mají snazší přístup k nákupu nemovitosti v Chorvatsku, a to díky dobrým mezinárodních diplomatických styků, ale stále potřebují souhlas Ministerstva spravedlnosti, který udělil legitimitu k jeho podpis nebo, není platné mezinárodní smlouvy.

Alternativou k výše uvedenému je založení firmy, která dělá to rychlejší a jednodušší varianta jako část nabízí daňové úlevy a podobné výhody, a ti, kteří založit firmu, nebo jste již zavedené podnikání v Chorvatsku, si mohou zakoupit nemovitosti jménem společnosti.

V případě, že nemovitost je již zakoupili a vlastní lidé ze zahraničí, ať už fyzické nebo právnické povahy ve formě společnosti, stejný mohou být prodávány bez jakýchkoliv problémů. Jediný rozdíl, který může přidělit daňové povinnosti. Konkrétně, je-li majetek ve vlastnictví méně než tři roky, osoba prodávající nemovitosti je povinen platit daně ve výši 35%, ale pokud je to již více než tři roky v jeho vlastnictví zaniká daňová povinnost.

Countries

Samozřejmě, že realitní makléř důrazně doporučuje, aby veškeré nejasnosti týkající se daňových pravidel, a veškeré další informace, obraťte se prosím přímo naši centrálu, poštou, telefonicky nebo poštou, jak již po ruce, takže můžete stejně důkladně a přesně vysvětlit fungování našeho právního řádu, a dá vám kvalitní pokyny a pokyny pro další kroky.

Můžete nás kontaktovat s plnou důvěrou, protože je důležité, aby vás jako naši zákazníci s kompletním servisem, pečovat a chránit své zájmy, budeme vaše přání respektovat a motivy, a poskytne vám profesionální a efektivní realizaci investice.

Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.