Nákup nemovitosti

Buying property

Zjistěte, jak si můžete koupit nemovitost v Chorvatsku. Nejnovější Pravidla a podmínky nákupu. Kdo může koupit nemovitost jako fyzická osoba, která se musí otevřít obchod koupit nemovitost.Vidět víc

Co koupit?

What to buy

Poraďte se s našimi odborníky, které vám pomohou při rozhodování, zda koupit stavební pozemek, chátrající dům nebo nové a vyplněný vilu. Každá varianta má své výhody a nevýhody. Vidět víc

Renovovat vlastnost

Renovate property

Tým zkušených architekty, inženýry a stavitele vám pomůže. Náš profesionální personál vám pomůže obnovit, vybavit nebo stavět od začátku dle Vašeho přání a podmínek. Vidět víc

Právní pomoc

Legal assistance

Je pro Vás obtížné najít spolehlivé a odborně způsobilé osoby, jsme vybrali jen taková Pro zajištění své bezpečnosti, který bude vaše rozhodování jednodušší a bezpečnější. Vidět víc

Musíte právníků a účetních pomoc

lawyers and accountants assistance

Je nevyhnutelné, ale také nejsložitější věc v kupní smlouvě jsou jistě služby a účetní právní zastoupení, jehož práce představuje závěrečnou fázi celé této vzrušující činnosti podniku prodeji a koupi nemovitostí, respektive dohodnout příslušné podmínky, způsoby a detaily, to je konec podpisu myslitelná bez vynaložení úsilí v přesném sestavě kupní smlouvy a změny vlastnictví.

Obavy o bezpečnost investic svých klientů, závazek ke své věrné partnery advokátní kanceláře a účetní služby, provádíme vaše rozhodnutí v pravém profesionálním způsobem, zodpovědně, přesně a úplně, zatímco osobní záruky a stojí za každý z jejich vlastností ,

Vzhledem k tomu, legislativa Chorvatský systém může být často obtížné pochopit, zejména cizincům, realitní makléř přijde na své klienty na setkání s vysvětlením našich daňových zákonů, stejně jako ti, obecně jde o současný stav nemovitostí, a pro další porozumění složitý právní úprava umožňuje svým klientům právní poradenství a přístup k seriózní advokátních kanceláří a účetní firmy prokázána. Tímto způsobem se klienti umožňuje reálný pohled na možnosti dosažení požadované investice, jakož i úplné vysvětlení prodejního procesu, a jeho jednotlivé položky a potřebné doklady, které si vyžádalo oběma kupujícím a prodávajícím. Tento druh spolupráce s cílem usnadnit rozhodování, což je bezpečnější, přesnější a jednodušší.

Aby se zabránilo jazykových bariér as tím spojeného nepochopení se zahraničními zákazníky, naši partneři v podobě soudních tlumočníků a překladatelů je vždy připraven k vašim službám koncovým uživatelům co nejvíce přiblížit k právnímu korenspondaciju přes překlady potřebných dokladů, odůvodnění právní dokumenty, daňová pravidla a změny ve vlastnictví majetku.

lawyers and accountants assistance 2
Broker nemovitostí dosahuje první kontakt s naší agenturou v angličtině, ale také v němčině, italštině, španělštině a ruštině, který ukazuje ho jako úctyhodný partner pro mnoho zahraničních investorů.
Jazyková spojení s našimi zákazníky od samého začátku naší další spolupráci vytváříme založeny profesionální-přátelská atmosféra, ve kterém vláda porozumění a tolerance, obchodní požadavky vzájemný respekt, a to prostřednictvím provádění dohodnutých bodů, aby se v konečném důsledku dosažení stanovených cílů.

Broker nemovitostí jako obchodní profesionální domu uznává důležitost dodržování právních a daňových předpisů, a aby systematicky zapojit zákazníky zjednodušit celou řadu legislativních překážek, přičemž velkou odpovědnost na sebe řádně dokončit celý proces od začátku do konce , takže žádný prostor pro nevyřešených problémů.

Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.