Nákup nemovitosti

Buying property

Zjistěte, jak si můžete koupit nemovitost v Chorvatsku. Nejnovější Pravidla a podmínky nákupu. Kdo může koupit nemovitost jako fyzická osoba, která se musí otevřít obchod koupit nemovitost.Vidět víc

Co koupit?

What to buy

Poraďte se s našimi odborníky, které vám pomohou při rozhodování, zda koupit stavební pozemek, chátrající dům nebo nové a vyplněný vilu. Každá varianta má své výhody a nevýhody. Vidět víc

Renovovat vlastnost

Renovate property

Tým zkušených architekty, inženýry a stavitele vám pomůže. Náš profesionální personál vám pomůže obnovit, vybavit nebo stavět od začátku dle Vašeho přání a podmínek. Vidět víc

Právní pomoc

Legal assistance

Je pro Vás obtížné najít spolehlivé a odborně způsobilé osoby, jsme vybrali jen taková Pro zajištění své bezpečnosti, který bude vaše rozhodování jednodušší a bezpečnější. Vidět víc

Přes 20.000 reality v Chorvatsku na prodej

Real Estates in Croatia for the sale Broker nemovitostí je vedoucí agentura pro správu aktiv v oblasti východního pobřeží Jaderského moře. Prostřednictvím vysoce kvalitní práci s dlouhodobou zkušeností a tradicí více než 25 let, každý den rozšiřujeme naši obchodní síť, která umožňuje našim zákazníkům širokou škálu výběr exkluzivního nemovitostí v jedné z nejkrásnějších pobřeží na světě.

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku.

V naší bohaté nabídce zahrnuje moderní vily, podepsané uznávaných architektů, kteří se nacházejí v oblasti plánování a projektování s použitím těch nejlepších materiálů v kombinaci s vysokými standardy v oblasti životního prostředí a energetiky. Stejné vily jsou postaveny na řadě zajímavých míst, takže máme ty podél pobřeží, se zajímavými přelévání bazénů a kouzelným výhledem na otevřené moře a těmito vil umístěných na kopcích, které nabízejí krásný panoramatický výhled na souostroví, Unikátní na světové úrovni.

Vedle vily nabízíme luxusní apartmány, bohatě vybaveny pro pobyt a jíst potěšení, které se opotřebovávají letní dny, stejně jako zbytek roku.

Real Estates in Croatia for the sale 2

Navíc zájem kupujících, kteří prozkoumávají naší nabídku můžete také narazit na drahokamy v Dalmácii a starých kamenných domů, kompletně zrekonstruovaný a přizpůsobené na míru, a to iv místech, která jsou dech. Tyto staré domy, umožňují plnou konektivitu s místním způsobem života a jako takové jsou vysoce žádoucí pro zaokrouhlování emoce, které Dalmácie jako takové nabídky. Některé z těchto vlastností poskytovat úplné izolaci od světa, krásné ostrovy na třetí narazvedenijoj pobřeží na světě, s vlastní písečné a oblázkové pláže, křišťálově čistou vodou a krásnou přírodou.

Kromě renovovaném kamenném domě, úklid vždy ty, které jsou dosud k rekonstrukci, což ponechává velký prostor pro naše zákazníky, aby jim uspořádat podle vlastních představ a preferencí.

Real Estates in Croatia for the sale 3
Herecké nabídku, realitní makléř má velký rozsah rodinných domů v klidném prostředí vhodné pro rodinný život s přístupem do všech hlavních vybavení, které dnešní lidé jsou potřebné pro život a bydlení pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Tak jsme se identifikovat celou řadu malé kanceláře, k obrovským bytů v městských oblastech s tvořivým rozdílům, které každý jednotlivě nabízí.

Shrneme-li výše uvedené, realitní makléř je nejlepší volbou pro hledání obytného prostoru, spolehlivého partnera, který bude vždy připraven zapojit své dostupné zdroje k uspokojení poptávky a svým klientům prostřednictvím profesionálního přístupu a odbornosti týmu mladých a kvalifikovaných pracovníků.
Naše bezkonkurenční nabídka, a schopnost a ochota řešit každý dotaz, naše agentura staví do vrcholového managementu aktiv podél celého pobřeží chorvatské části Jadranu.

Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.