Nákup nemovitosti

Buying property

Zjistěte, jak si můžete koupit nemovitost v Chorvatsku. Nejnovější Pravidla a podmínky nákupu. Kdo může koupit nemovitost jako fyzická osoba, která se musí otevřít obchod koupit nemovitost.Vidět víc

Co koupit?

What to buy

Poraďte se s našimi odborníky, které vám pomohou při rozhodování, zda koupit stavební pozemek, chátrající dům nebo nové a vyplněný vilu. Každá varianta má své výhody a nevýhody. Vidět víc

Renovovat vlastnost

Renovate property

Tým zkušených architekty, inženýry a stavitele vám pomůže. Náš profesionální personál vám pomůže obnovit, vybavit nebo stavět od začátku dle Vašeho přání a podmínek. Vidět víc

Právní pomoc

Legal assistance

Je pro Vás obtížné najít spolehlivé a odborně způsobilé osoby, jsme vybrali jen taková Pro zajištění své bezpečnosti, který bude vaše rozhodování jednodušší a bezpečnější. Vidět víc

Top Chorvatsko agentury a agenti

Top Croatia agency and agentsDnešní trh obraz asset managementu na chorvatském území a zahrnuje pobřežní pás, který se svojí nabídkou a již setkal požadavek do značné míry vliv pozitivní vývojové trendy na trhu s nemovitostmi v Chorvatsku, bohatá s nelegálními a neprofesionální agentur. Tyto agentury hledají rychlé zisky, s využitím všech nelegálních prostředků v komunikaci vyhnout se daňové politiky a náležitou transparentnost operací, takže to není překvapující, negativní názor veřejnosti po celá léta vytvořené v souvislosti s právě zmíněných realitních kanceláří, že mnozí z jejích zákazníků na jedné cestě nebo klamat, používat jejich podpis a důvěru, kterou jim falešné prezentací a hrozeb opakovaně bagatelizoval hodnotu nemovitosti a později prodány různé zájmové lobby, malpractice, neprofesionální a nezákonné.

Broker nemovitostí byl boj proti nim a jejich podobní agentura, vyrozumění a varování příslušného orgánu k nekalé hospodářské soutěži a škody vyplývající z jejich operací. Tyto dodatečné úsilí jsou vyrobeny z důvodu profesionální přístup prodejců ochrany, nájemce a kupujících, s cílem umožnit rovné podmínky pro všechny a tím i normální a řádný rámec pro fungování bez skepse, a hrůza aktivit a provizí agentury. Bez obav z podvodů a podvodů.

Top Croatia agency and agents 2

Vzhledem k výše uvedených důvodů, aby mohla svou spokojenost zákazníků prostřednictvím obchodní spolupráce, realitní makléř hodně času a finančních prostředků investovat do svého vlastního vizuálního obrazu, který důsledně odděluje a do značné míry liší od jiných agentur, což umožňuje svým zákazníkům a budoucnost zákazníci své služby firma reprezentativnost, a to prostřednictvím svých internetových stránek, ústředí, stejně jako profesionální, licencovaných a vysoce vzdělaný tým.

Naše webové stránky, díky našemu týmu IT, která nese pozornost každému detailu, které nabízejí vysoce kvalitní grafiku a konstrukčních řešení, podporované profesionálních fotografií s vysokým rozlišením pro každou vlastnost vás udržet v databázi, stejně jako související doslovné popisy a veškeré nezbytné informace, vytváří pevný základ pro předběžný výběr naší agentury jako způsobilé k uspokojení svých potřeb a splní vaše požadavky.

Naše centrální kancelář, která se nachází v nejatraktivnější lokalitě v Split - Riva, budí dojem exkluzivity a klienti, kteří přicházejí o informace poskytuje jiný pohled, než je obvyklé, zatímco v kombinaci s profesionálním přístupem našich zaměstnanců na každý dotaz, problémy a jejich řešení každý zákazník může cítit privilegované a rozhodně výběru našich služeb.

Náš tým mladých, kvalifikovaných a přátelských odborníky, kteří jsou našim zákazníkům k dispozici, spolu s našimi partnery a spolupracovníky, neustálé snahy umožnit vytváření obchodní spolupráce charakterizované důvěry, důvěry a efektivní obchodní rozhodování, odrážející na všechny zúčastněné strany a v jejich nejlepším zájmu.

Přes 20,000 vlastnosti

Over 20,000 properties

S více než 20 000 nemovitostí, věříme, že můžeme vyhovět požadavku, díky bezkonkurenční síti partnerů, soukromých prodejců a nájemníky. Prostřednictvím této sítě máme přístup k nejlepším nemovitostí, které lze nalézt na trhu v nejúžasnější a nejžádanějších lokalit v Chorvatsku. Vidět víc

Diskrétní prodeje

Discrete sales

Zjistili jsme, že prodej prostor pro uvážení důležité jako formu ochrany majetku a obchodního image našeho klienta prodávajícího, který často rozhoduje právě pro tuto službu, a proto chtějí, aby se jejich majetek, nemají inzerovat generalizované propagační kanály, ale pouze na našich stránkách. Vidět víc

Top Chorvatsko agenti

Top Croatia agents

Členové portálu Croestate jsou nejlepší agentury a prostředky pro mediace v prodeje nemovitostí. Všichni jsou licencovány pro mediaci nemovitostí. Vyhnout se nezákonné a neprofesionální agentur. Vidět víc

Nejnovější informace

Newest information

Informační a realitní údaje jsou aktualizovány na denní bázi. Naši IT specialisté zadání nových dat a informací, které vám umožní nejpřesnější informace o nemovitosti ... Vidět víc


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.