Chorvatsko, Rogoznica - Dům v první řadě k moři
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2041/38, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:1.300.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Rogoznica

PRODANO!

Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Má energetický certifikát
Popis:

Obytná povrch: 320
Plocha pozemku: 462
Počet pokojů: 9
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 7
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Dům v jedinečné lokalitě.

Nemovitost o obytné ploše 320 m2 se nachází na pozemku o velikosti 462 m2, který se táhne od místní komunikace k moři.

Nemovitost se rozkládá na třech podlažích a je rozdělena na čtyři byty. Všechny apartmány jsou plně zařízené a klimatizované.

V přízemí se nachází byt sestávající z jedné ložnice, jídelny a kuchyně a koupelny. V prvním patře jsou apartmány se čtyřmi ložnicemi, jídelnou, kuchyní, koupelnou a velkou terasou s krásným výhledem na moře. Ve druhém patře jsou dva byty.

Jeden apartmán se skládá ze dvou koupelen, dvou ložnic a terasy s výhledem na moře.

Druhý apartmán se skládá z kuchyně a jídelny, jedné ložnice, koupelny, obývacího pokoje a lodžie.

Před domem je upravená zahrada, která vede přímo na upravenou oblázkovou pláž. Za domem je parkoviště a garáž, která je přístupná přímo z komunikace.

Vzdálenost od centra Rogoznice je 1500m, do krásného města Primošten pouhých 5km. Šibenik se nachází ve vzdálenosti 32 km, Split 45 km a na letiště je to 20 minut jízdy. Nejbližší přístav pro jachtaře je 5 minut jízdy od domu a je to Marina Frapa, nejkrásnější přístav na Jadranu, 15krát oceněný jako nejlepší velký chorvatský přístav. Národní parky Kornati a Krk jsou na dosah a je zde možnost pořádání pikniků, exkurzí a návštěv etnické vesnice ve vnitrozemí Primoštenu. Jen pár minut jízdy od domu je rybářská vesnice s rybím trhem a čerstvé ryby jsou vždy k dispozici. Nemovitost je jedinečná a výhled z ní vám vyrazí dech, klidná zátoka, okolí a blízkost pláže dotvářejí pocit.

Popis lokaci
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.