Chorvatsko, Korcula - Nemovitosti s výhledem na moře, na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 4512/30, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:Cena na vyžádání

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Korcula

PRODANO!

Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 66
Plocha pozemku: 4170
Počet pokojů: 3
Počet podlaží: 1
Počet koupelen: 1
Vzdálenost od moře: 4000 m

 

Objekt na ostrově Korčula, který se nachází 4 km od moře a pět minut jízdy od města Korčula, na samotě (první místo je vzdálené 300 metrů). Z pozemku je krásný výhled na moře, Pelješac kanál a ostrov Hvar.

Na pozemku se nachází prefabrikovaný dům s glazovanou lodžií (53 m2 + 17 m2). Dům je umístěn na pozemku o rozloze 4170 m2. K dispozici jsou také dva staré kamenné domy o rozloze 16 m2 a 21 m2, které jsou zapsány v katastru nemovitostí a mají možnost rekonstrukce. Veškerá infrastruktura je na pozemku (elektřina, telefon, internet, městská voda, malá vodní nádrž). Pozůstalost zahrnuje olivové háje, citrusové plody, ovocné stromy, vinice a část lesa.

K dispozici je také možnost nákupu další zemědělské půdy a části lesa o rozloze 6827 m2 za cenu 35 000 EUR - celkem 280 000 EUR.

Popis lokaci
Korcula
Korcula (Croatian: [kɔ̂ːrtʃula] ( listen); Italian: Curzola, Greek: Κόρκυρα Μέλαινα, Kórkyra Mélaina, Latin: Corcyra Nigra, Korkyra Melaina, Old-Slavic Krkar) is an island in the Adriatic Sea, in the Dubrovnik-Neretva County of Croatia. The island has an area of 279 km2 (108 sq mi); 46.8 km (29.1 mi) long and on average 7.8 km (4.8 mi) wide[1] — and lies just off the Dalmatian coast.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti