Chorvatsko,
Murter - Unikátní nemovitost v první řadě k moři
Dalmatian islands
Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".
PRODANO!
- Za prvé řadě k moři
- Výhled na moře
- Parkoviště
- Má energetický certifikát
Obytná povrch: 280 m²
Plocha pozemku: 357 m²
Počet pokojů: 9
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 3
Vzdálenost od moře: 5 m
Samostatně stojící dům na ostrově Murter, který se nachází na klidném místě, přímo na nábřeží v centru města.
Nemovitost o rozloze 280 m2 má dvě podlaží, celkem devět ložnic – pět v prvním patře a čtyři v přízemí – a tři koupelny.
V přízemí jsou tři velké kuchyně/jídelny a rozkládací komora. K dispozici je také samostatná budova 36 m2 u hlavní silnice, kterou lze přeměnit na byt nebo dostatek úložných prostor.
Parkovací místo se nachází 50 metrů od silnice a kotviště pro loď v nedalekém chráněném přístavu. Přestože tato nemovitost vyžaduje určitou rekonstrukci, představuje díky své poloze a velikosti výjimečnou investiční příležitost. Svou výhodnou polohou je ideálním místem pro stavbu rodinného hotelu s restaurací a terasou.

Murter (pronounced [mǔrtɛːr]; Italian: Mortero; Latin: Colentum) is an island in the Croatian part of the Adriatic Sea.
Klikněte pro více
Zanechte vzkaz